Matrace Biogreen Stretch T3/T4

Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému... více informací »
Matrace Biogreen Stretch T3/T4
24 560 Kč
Do obchodu
Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému...

Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému rozložení hmotnosti. Její povrch má tvrdší strukturu, je tedy vhodný zejména pro ty z vás, které trápí bolesti v kříži. Nosnost do 150 kg. Vlastnosti: Potah THERMOBALANCE prošitý PES vláknem (gramáž 300 g/m2) je snímatelný a pratelný na 60°C, na bocích je všitá 3D textílie. Jádro matrace tvoří přírodní pěna BIOGREEN se speciálním prořezáváním. Vrchní část je z prodyšné pěny OXYGEN a spodní část ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Neodolatelný produkt Matrace Biogreen Stretch T3/T4 naleznete bezstarostně tady a teď na našem webu v sekci matrace. Vyberte si vyjímečné produkty ve zmiňované sekci v akci! To není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Matrace Biogreen Stretch T3/T4 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady teď v akci. Právě teď jen za 24 560 Kč.