Matrace Baby swiss

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR... více informací »
Matrace Baby swiss
5 769 Kč
Do obchodu
Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR...

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, je studená pěna Evopure HRC. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru těla. Potah:Matrace je opatřena potahem s revoluční technologií AEGIS. Technologie Aegis zaručuje aktivní svěžest a hygienu textilií a dosahuje maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezuje tak rozvoji jejich populace. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Výjimečný a žádaný produkt Matrace Baby swiss můžete sehnat právě teď tu ve známé kategorii matrace! Získejte ještě ostatní produkty z naší rubriky ve výhodné akci! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Matrace Baby swiss značky FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní skutečně levně! Ceny od 5 769 Kč.