Matrace Swiss Ergoflex 70-80×200 cm

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi... více informací »
Matrace Swiss Ergoflex  70-80x200 cm
9 490 Kč
Do obchodu
Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi...

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna Evopure HRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60°C. Vlastnosti: – potah LAVENDER prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2 – vrchní profil pěna EvoPoreHRC – červená pěna antibakteriální pěna SANITIZED – střední profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3 – spodní profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – 5 let záruka – rozměr 70×200 cm nebo 80×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento velmi oblíbený produkt lze získat aktuálně tu na stránkách v kategorii matrace. Najděte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává vynikající sortiment. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Matrace Swiss Ergoflex 70-80x200 cm od značky s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je k dispozici v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 9 490 Kč.