Matrace Swiss Ergoflex 70-80×200 cm

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu... více informací »
Matrace Swiss Ergoflex  70-80x200 cm
9 490 Kč
Do obchodu
Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu...

Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna Evopure HRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60°C. Vlastnosti: – potah LAVENDER prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2 – vrchní profil pěna EvoPoreHRC – červená pěna antibakteriální pěna SANITIZED – střední profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3 – spodní profil značková pěna ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – 5 let záruka – rozměr 70×200 cm nebo 80×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento nejprodávanější produkt lze pořídit prostě tady a teď na našem webu ve známé kategorii matrace! Nyní najdete ještě podobné produkty z naší sekce za outletovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Matrace Swiss Ergoflex 70-80x200 cm od značky s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je k dispozici v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 9 490 Kč.