Matrace Wellness Visco 70-80×200 cm

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou... více informací »
Matrace Wellness Visco 70-80x200 cm
8 410 Kč
Do obchodu
Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou...

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou – línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva pěna Eliocell je tuhá a výborně podpírá tělo. Luxusní potah Silver Protect je podšit vrstvou z viskoelastické pěny. Zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu, má antimikrobiální účinky a zamezuje vzniku roztočů. Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Vlastnosti: – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – záruka 4 roky – uložení na všechny druhy roštů – rozměr 70×200 cm nebo 80×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento žádaný kus lze pořídit jednoduše tu na našem webu zařazený v rubrice matrace! Podívejte se na další produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky. A to je teprve začátek. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Matrace Wellness Visco 70-80x200 cm od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách levně. Nabídky od 8 410 Kč.