Matrace Wellness Visco

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou... více informací »
Matrace Wellness Visco
15 710 Kč
Do obchodu
Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou...

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou – línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva pěna Eliocell je tuhá a výborně podpírá tělo. Luxusní potah Silver Protect je podšit vrstvou z viskoelastické pěny. Zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu, má antimikrobiální účinky a zamezuje vzniku roztočů. Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Vlastnosti: – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – záruka 4 roky – uložení na všechny druhy roštů

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové
Velmi oblíbený výrobek Matrace Wellness Visco pořídíte bezprostředně na stránkách ve známé sekci matrace. Pořiďte si vyjímečné kousky z naší rubriky za super cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce skvělé produkty Vždyť to vidíte sami.

Tento velmi žádaný výrobek Matrace Wellness Visco od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách za super peníze. Ve skvělé akci za 15 710 Kč.