Matrace Wellness Visco

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou... více informací »
Matrace Wellness Visco
17 670 Kč
Do obchodu
Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou...

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou – línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva pěna Eliocell je tuhá a výborně podpírá tělo. Luxusní potah Silver Protect je podšit vrstvou z viskoelastické pěny. Zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu, má antimikrobiální účinky a zamezuje vzniku roztočů. Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Vlastnosti: – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – záruka 4 roky – uložení na všechny druhy roštů

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Hodně povedený produkt máte možnost najít jednoduše tu na webu v populární rubrice matrace! Nyní pořídíte ostatní výrobky z naší kategorie ve slevě.

Tento velmi žádaný výrobek Matrace Wellness Visco od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách za super peníze. Ve skvělé akci za 17 670 Kč.