Matrace zdravotní Memory comfort

Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7... více informací »
Matrace  zdravotní  Memory comfort
Značka: Donna Shop
8 890 Kč
Do obchodu
Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7...

Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7 zónová ortopedická matrace vysoká 20 cm – model Memory-Comfort.

Materiál paměťová pěna;polyuretanová pěna
Typ pěnové;zdravotní
Výška matrace 20 cm
Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá
Potah medico
Oboustranná matrace ano
Rozměry 90 x 200 cm
Stav zboží při dodání ihned k použití
Velmi žádaný produkt Matrace zdravotní Memory comfort získáte ještě tady u nás v kategorii matrace. Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Přední výrobce Donna Shop prodává skvělé zboží. A tady je důkaz. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Matrace zdravotní Memory comfort od skvělé a známé značky Donna Shop můžete dostat tady a teď extra se slevou. Teď v akci 8 890 Kč.