Jídelní stůl Maxim x cm

Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110x70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek o síle 18 a 22 mm... více informací »
Jídelní stůl Maxim x cm
3 036 Kč
Do obchodu
Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110x70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek o síle 18 a 22 mm...

Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110×70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek o síle 18 a 22 mm chrání kvalitní plastová hrana ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Pevný stůl se zkosenými nohami doporučujeme kombinovat s rohovými lavicemi Maxim a Maxim plus z naší nabídky (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní produkt máte možnost dostat aktuálně tu v oblíbené kategorii jídelní stoly. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává skvělé výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční kus Jídelní stůl Maxim x cm od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde skutečně levně. Teď za akční cenu 3 036 Kč.