Regál Mezo REG-1

Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou... více informací »
Regál Mezo REG-1
3 921 Kč
Do obchodu
Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou...

Regál skvěle zapadne i jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Regál je vyrobený z lamina a jeho neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost. Kombinace policových prostorů a zásuvek udělá z regálu také praktickou součást interiéru. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 29 cm – výška 180 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Zlevněný výrobek Regál Mezo REG-1 lze sehnat pohodlně tu na webu v sekci knihovny. Vyberte si další výrobky z této známé kategorie za super ceny. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Regál Mezo REG-1 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě ve slevě. Ceny od 3 921 Kč.