Psací stůl Mezo B-1

Originální a jedinečný design stolu propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Psací stůl skvěle zapadne také jako výrazný solitaire do... více informací »
Psací stůl Mezo B-1
2 590 Kč
Do obchodu
Originální a jedinečný design stolu propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Psací stůl skvěle zapadne také jako výrazný solitaire do...

Originální a jedinečný design stolu propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Psací stůl skvěle zapadne také jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Psací stůl je vyrobený z lamina a jeho neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost. Zásuvky poskytují dostatek prostoru pro uložení potřebnýc¨h věcí, takže váš nový stolek nebude jen stylovým doplňkem, ale také praktickou součástí vašeho domova.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Neodolatelný produkt lze nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci kancelářské stoly. Vyhledejte si akční kousky z této oblíbené kategorie za akční cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí top zboží

Velmi žádaný výrobek Psací stůl Mezo B-1 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď za akční cenu. Ceny již od 2 590 Kč.