Moderní jídelní stůl MIYAKI

Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního... více informací »
Moderní jídelní stůl MIYAKI
13 045 Kč
Do obchodu
Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního...

Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního bukového dřeva a překližky v černém odstínu. Moderní stůl MIYAKI je kus nábytku, který se bude skvěle vyjímat v jídelně a v obývacím pokoji. Moderní design stolu MIYAKI mu umožní zapadnout do aktuálních aranžérských trendů industriálního stylu. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá
Neodolatelný kus Moderní jídelní stůl MIYAKI máte možnost dostat lehce tady na našich stránkách v populární rubrice jídelní stoly. Nyní můžete najít podobné produkty z této sekce za výborné peníze! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní produkt Moderní jídelní stůl MIYAKI od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde za akční cenu. V akci od 13 045 Kč.