Komoda MOBIUS 3S modrá

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Komoda MOBIUS 3S modrá
4 718 Kč
Do obchodu
Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní komoda se 3 šuplíky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva světle modrá-Modrá
Hodně oblíbený výrobek Komoda MOBIUS 3S modrá je k sehnání jednoduše tady na stránkách umístěný v sekci komody. Pořiďte si jiné výrobky ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! Populární značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.

Tento velmi oblíbený výrobek Komoda MOBIUS 3S modrá od top značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 4 718 Kč.