Křeslo s taburetem Porterie, látka modrá

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 890 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky ze dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Riviera 81 modrá nožky dřevo Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 86 Tento výjimečný produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka pořídíte bezstarostně tu v populární sekci křesla. Nyní můžete najít vyjímečné kousky z této známé kategorie za výhodnou cenu. To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka modrá od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. získáte u nás nyní skutečně levně. Ceny již od 8 890 Kč.