Modrý nábytek Roslin

Sestava nábytku v modré barvě do dětského pokoje. Pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou a zábranou, psací stůl, komoda a šatní skříň.... více informací »
Modrý nábytek  Roslin
Značka: Donna Shop
26 389 Kč
Do obchodu
Sestava nábytku v modré barvě do dětského pokoje. Pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou a zábranou, psací stůl, komoda a šatní skříň....

Sestava nábytku v modré barvě do dětského pokoje. Pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou a zábranou, psací stůl, komoda a šatní skříň. Dětský pokoj je možné zakoupit také v jiných barvách.

Barva bílá;modrá
Materiál lamino;masiv
Rošt s roštem
Stav zboží při dodání v demontu
Dětská postel 81x188x80 cm
Šatní skříň 80x194x57 cm
Psací stůl 110x78x60 cm
Komoda 80x95x41 cmVelmi oblíbený produkt Modrý nábytek Roslin jde získat právě zde tu na našich stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje. Získejte akční produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Donna Shop pro své zákazníky dodává skvělé produkty.

Tento velmi žádaný výrobek Modrý nábytek Roslin od společnosti s dlouholetou tradicí Donna Shop k dostání zrovna extra se slevou! Výhodně za 26 389 Kč.