Tmavě modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Tmavě modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Do obchodu
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: tmavě modrá Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě modrá-Modrá Často hledaný kousek jde koupit mimo jiné na stránkách v kategorii sedací vaky. Připravili jsme další kusy z této sekce za super cenu. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. A to je teprve začátek.

Tento velmi oblíbený kus Tmavě modrý sedací vak BeanBag Lumin Chair značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás teď opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 1 789 Kč.