Závěsné relaxační křeslo NORA – modrý sedák

Závěsné houpací křeslo NORA - elegantní pohodlná varianta závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je... více informací »
Závěsné relaxační křeslo NORA - modrý sedák
7 900 Kč
Do obchodu
Závěsné houpací křeslo NORA - elegantní pohodlná varianta závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je...

Závěsné houpací křeslo NORA – elegantní pohodlná varianta závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je neuzavřená. Je to praktický prvek relaxačního posezení do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno v šedé barvě (sedací plocha). Stabilní rám je barvy černé. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštář (na zip) pro pohodlný odpočinek v modrém odstínu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. Neváhejte s objednávkou.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 110 cm / 175 cm
Tento nejprodávanější výrobek Závěsné relaxační křeslo NORA – najdete také tady na stránkách v sekci závěsná křesla! Najděte si nové výrobky ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Závěsné relaxační křeslo NORA - modrý sedák od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 7 900 Kč.