Jídelní stůl Monaco

Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i početnější rodinu.... více informací »
Jídelní stůl Monaco
13 205 Kč
Do obchodu
Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i početnější rodinu....

Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i početnější rodinu. Kostra a deska stolu jsou vyrobené z lakované MDF v kombinaci s laminem v provedení bílá a šedá. Podnož je z nerez oceli a poskytuje stabilitu a dotváří celkový luxusní dojem.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-šedá Tento exkluzivní výrobek jde sehnat bez problémů na našem webu v sekci jídelní stoly. Najděte si zlevněné výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Jídelní stůl Monaco od populární značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady za výhodnou cenu. Akční cena již od 13 205 Kč.