Motorový polohovací lamelový rošt Duostar

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací.... více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt Duostar
11 418 Kč
Do obchodu
Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací....

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Polohování roštu se ovládá pomocí ovladače, který lze zavěsit na bočnici postele. Rošt se polohuje pomocí dvou motorů, které zajistí nezávislé polohování hlavy a nohou. Pokud není motor roštu v činnosti, tak se automaticky odpojí od elektrického proudu. Díky fóliované povrchové úpravě se rošt lépe udržuje. Pomocí posuvných objímek lze nastavit potřebnou tuhost ve střední části lůžka. Rošt má středový popruh, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dojde ke změkčení lamel, které zajistí správnou oporu páteře i při spaní na boku. Pro bezchybné užívání motorového polohování roštu se doporučuje dodržet maximální šířku střední opěrné konstrukce postele 70 mm. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm – výška roštu s motorem: 19 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Diskontní produkt Motorový polohovací lamelový rošt můžete koupit teď tady na našem webu zařazený v kategorii rošty k matracím. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu!

Akční a ve slevě výrobek Motorový polohovací lamelový rošt Duostar od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás nyní skutečně levně! Ceny již od 11 418 Kč.