Sedací pytel Shaggy Multicolor white-black-purple

Toužíte vy nebo vaše děti - po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy... více informací »
Sedací pytel Shaggy Multicolor white-black-purple
2 699 Kč
Do obchodu
Toužíte vy nebo vaše děti - po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy...

Toužíte vy nebo vaše děti – po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy Multicolor s dlouhými třásněmi v barevném provedení bílá-černá-purpurová se vám stane věrným přítelem, který na vás bude doma vždy čekat na stejném místě, kde jste ho nechali. Pokud se o něj doma nebudete muset přít s ostatními členy rodiny, což nevylučujeme, protože je zkrátka skvělý! Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva bílá, černá, purpurová – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Kvalitní a oblíbený výrobek můžete nakoupit teď tady na našich stránkách v rubrice sedací vaky! Nyní si můžete pořídit zlevněné kousky z této populární rubriky za skvělou cenu! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout vynikající výrobky. To však není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Sedací pytel Shaggy Multicolor white-black-purple od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní levně. Cena již od 2 699 Kč.