Sedací pytel Shaggy Multicolor white-brown

Toužíte vy nebo vaše děti - po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy... více informací »
Sedací pytel Shaggy Multicolor white-brown
2 699 Kč
Do obchodu
Toužíte vy nebo vaše děti - po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy...

Toužíte vy nebo vaše děti – po pořádném chlupáčovi? Máme pro vás tip. Neskutečně pohodlný a atraktivní sedací pytel Shaggy Multicolor s dlouhými třásněmi ve světlehnědém provedení se vám stane věrným přítelem, který na vás bude doma vždy čekat na stejném místě, kde jste ho nechali. Pokud se o něj doma nebudete muset přít s ostatními členy rodiny, což nevylučujeme, protože je zkrátka skvělý! Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva bílá / hnědá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaHodně prodávaný výrobek Sedací pytel Shaggy Multicolor je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené sekci sedací vaky. Nyní můžete najít další produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Sedací pytel Shaggy Multicolor white-brown originál od značky FORLIVING s.r.o. najdete u nás skutečně levně. Právě lze objednat jen za 2 699 Kč.