Multifunkční patrová postel Antresola

Multifunkční patrová postel Antresola je šikovným řešení do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň... více informací »
Multifunkční patrová postel Antresola
18 845 Kč
Do obchodu
Multifunkční patrová postel Antresola je šikovným řešení do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň...

Multifunkční patrová postel Antresola je šikovným řešení do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň dostatek úložného prostoru, aniž by zabírala mnoho prostoru. Postel je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, jedná se o atestovaný model, který splňuje všechny parametry pro bezpečné užívání. Patrová postel je na výběr z několika moderních dezénů i barevných kombinací, díky nimž je vhodná do pokojíků pro kluky a dívky a navíc je jednoduchým řešením potřeby všech důležitých částí dětského pokoje. Můžete si vybrat provedení levé (schůdky na levé straně) nebo pravé (schůdky na pravé straně). Postel není dodávána včetně matrace, tu lze doobjednat viz související zboží. Lůžko je opatřeno pevnou deskou – není nutné objednávat rošt. Ložná plocha je 80×200 cm. Stříbrné úchytky jsou z tvrzeného plastu. Nosnost 90 kg. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi prodávaný produkt Multifunkční patrová postel Antresola seženete teď tu na našem webu v oblíbené kategorii postele. Nyní koupíte nové produkty z této známé sekce ve slevě!

Tento kvalitní a levný výrobek Multifunkční patrová postel Antresola od výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách se slevou! Cena od 18 845 Kč.