Stojan na šaty WU-8

Stojan na šaty s nastavitelnou výškou je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení... více informací »
Stojan na šaty WU-8
522 Kč
Do obchodu
Stojan na šaty s nastavitelnou výškou je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení...

Stojan na šaty s nastavitelnou výškou je skvělým pomocníkem do ložnice i do šatny. Kolečka zajistí snadnou manipulaci a univerzální provedení černé barvy a chromovaného kovu se hodí do všech prostor. Stojan dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 88 cm – hloubka 44 cm – výška 94-170 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Plast-Kov Tento akční a ve slevě produkt Stojan na šaty WU-8 můžete dostat lehce tu na webu v populární kategorii němý sluha. Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout top výrobky. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Stojan na šaty WU-8 od populární značky FORLIVING s.r.o. seženete u nás teď ve výprodejové akci. Ceny již od 522 Kč.