Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany... více informací »
Nástěnné kosmetické zrcadlo
945 Kč
Do obchodu
Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany...

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací pro vaši dokonalost. Tento výrobek doporučujeme také pro hotelové koupelny vyšší kategorie. Nelíbí se vám velká zrcadla, nebo se do vaší koupelny jednoduše nevejde? Připevněte ke stěně výsuvné, kulaté zrcátko! Je velmi praktické a navíc v sobě ukrývá kouzlo starých časů. Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Na povrchovou úpravu výrobku a na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 32 x 6 x 36cm Unikátní a žádaný kousek Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací lze sehnat přímo tu ve známé sekci koupelnová zrcadla! Najděte si kvalitní zboží z naší kategorie za zcela nejnižší cenu.

Akční a ve slevě kus Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě nyní opravdu výhodně. Právě teď jen za 945 Kč.