Konferenční stolek NEA,

Konferenční stolek NEA nabízíme z dýhované nábytkové desky v bílém provedení. Stolek si zamilujete pro svoji praktičnost v podobě 2 postranních... více informací »
Konferenční stolek NEA
1 438 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek NEA nabízíme z dýhované nábytkové desky v bílém provedení. Stolek si zamilujete pro svoji praktičnost v podobě 2 postranních...

Konferenční stolek NEA nabízíme z dýhované nábytkové desky v bílém provedení. Stolek si zamilujete pro svoji praktičnost v podobě 2 postranních zásuvek. Stůl dodá svým zajímavým designem vašemu bydlení moderní a elegantní styl. Dodáváme ho v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento oblíbený kousek je k získání rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší sekce za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Konferenční stolek NEA, od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě nyní opravdu levně. Akční ceny od 1 438 Kč.