Němý sluha Elo, chrom/

Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v... více informací »
Němý sluha Elo
680 Kč
Do obchodu
Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v...

Němý sluha je vhodný do vaší ložnice, šatny, předsíně nebo i do studentského pokoje. Němý sluha Elo má kontrukci z kovu v chromovém provedení. Podstava a doplňky jsou Z MDF v dekoru buk. Univerzální provedení a zajímavý design zaručí, že váš nový sluha skvěle zapadne do domácnosti a vyřeší tak vaše starosti s oblečením povalujícím se na židlích či křeslech. Němého sluhu pro vás máme SKLADEM, takže žádné dlouhé čekání. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 30 cm – výška 110 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Hodně povedený produkt Němý sluha Elo, chrom/ máte možnost najít lehce tady na stránkách v sekci němý sluha! Prozkoumejte nové zboží z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vynikající produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Zlevněný kus Němý sluha Elo, chrom/ od top značky FORLIVING s.r.o. seženete zde skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 680 Kč.