ní regál R-designwood 008

Masivní regál R-designwood s bílou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky... více informací »
ní regál R-designwood 008
15 185 Kč
Do obchodu
Masivní regál R-designwood s bílou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky...

Masivní regál R-designwood s bílou kovovou konstrukcí doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože police jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu cognac. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 90

Akční a ve slevě výrobek ní regál R-designwood 008 od oblíbené značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. můžete najít tady a teď v bezva akci! Aktuálně v akci za 15 185 Kč.