Nízká vitrína 2D1W1S-80

Nízká vitrína z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Vitrínu se 2 plnými a částečně prosklenými dvířky a prostornou zásuvkou nabízíme v dezénu... více informací »
Nízká vitrína  2D1W1S-80
3 012 Kč
Do obchodu
Nízká vitrína z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Vitrínu se 2 plnými a částečně prosklenými dvířky a prostornou zásuvkou nabízíme v dezénu...

Nízká vitrína z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Vitrínu se 2 plnými a částečně prosklenými dvířky a prostornou zásuvkou nabízíme v dezénu dub sonoma nebo dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Pojezdy zásuvky jsou kovové, úchytky plastové. Kombinujte dle potřeby i s dalšími prvky z kolekce Tips, kterými vybavíte nejen předsíň, ale i obývací či studentský pokoj (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 144Výjimečný a žádaný produkt Nízká vitrína 2D1W1S-80 můžete sehnat také tady na stránkách v populární sekci vitríny. Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Nízká vitrína 2D1W1S-80 od společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete tady opravdu levně! Akční ceny od 3 012 Kč.