Nízká skříňka MOBIUS 1D

Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Nízká skříňka MOBIUS 1D
1 562 Kč
Do obchodu
Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka s dvířky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Otevírání dvířek si zvolíte sami až při samotné montáži. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá

Tento levný kousek Nízká skříňka MOBIUS 1D originál od značky FORLIVING s.r.o. jde získat v naší online nabídce za výhodné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 1 562 Kč.