Nízká vitrína 2W2S

Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená... více informací »
Nízká vitrína  2W2S
7 328 Kč
Do obchodu
Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená...

Nízkou vitrínu Ole 2W2S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 zásuvky a 2 prosklená dvířka, za kterými jsou 2 dřevěné police. Přední čela zásuvek jsou z bílé foliované MDF, pojezdy kovové rolničkové. A vysoké dřevěné nohy (38×38 mm) vám usnadní úklid. Výška foliovaných nožek 16 cm. Dodáváme v demontu. Sklo v posuvných dveřích je tvrzené.Chcete-li mít své vzpomínky z dovolené či fotografie své rodiny vždy na očích, potřebujete právě tuto polici! Originální kovové úchyty dotvářejí venkovský charakter nábytku. Nábytek tohoto stylu je dnes velmi oblíbený, a proto doporučujeme shlédnutí celé kolekce Ole. Jednotlivé prvky můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, jídelně, ale i dětském pokoji.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 134 Tento žádaný produkt pořídíte teď tady a teď na našem webu v populární sekci vitríny! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Nízká vitrína 2W2S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 7 328 Kč.