Noční stolek LIMA SN-1,

Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale... více informací »
Noční stolek LIMA SN-1
1 242 Kč
Do obchodu
Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale...

Bílý noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale i otevřený prostor pro vystavení potřebných drobností. Dodáváme v demontu. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 39 cm – hloubka 40 cm – výška 44 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento designový výrobek Noční stolek LIMA SN-1, jde nakoupit pohodlně na webu v populární sekci noční stolky. Nyní můžete najít ještě podobné kousky ve zmíněné sekci snadno online!

Tento zlevněný produkt Noční stolek LIMA SN-1, od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě teď ve slevě! Ceny již od 1 242 Kč.