Noční stolek 1S

Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou... více informací »
Noční stolek  1S
1 163 Kč
Do obchodu
Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou...

Moderní noční stolek ze systému Olivia je vyrobený z lamina v kombinaci s MDF. Noční stolek má otevřenou poličku a praktickou zásuvku. Korpus nočního stolku je v krémové barvě, čelo zásuvky je v dezénu dub ancona. U produktů této kolekce byly použity světlé odstíny, které dokáží prosvětlit místnost a dodat pocit lehkosti a vzdušnosti i v malých prostorech. Hrany nočního stolku jsou opatřeny ABS. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 56 cm – hloubka 36 cm – výška 45 cm Noční stolek je součástí kolekce Olivia.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva krémová-Béžová Hodně prodávaný výrobek Noční stolek 1S seženete teď tady na našem webu v populární sekci noční stolky. Podívejte se na ještě jiné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní produkty Však to vidíte sami! Naše nabídka je široká, mrkněte také na více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Noční stolek 1S od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady nyní za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 1 163 Kč.