Masivní noční stolek TNS8

Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou... více informací »
Masivní noční stolek TNS8
921 Kč
Do obchodu
Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou...

Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS8 se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 40 cm – výška 23 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 40
Tento akční a ve slevě kus Masivní noční stolek TNS8 jde sehnat snadno tady na stránkách umístěný v rubrice noční stolky. Prozkoumejte ještě další kusy ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé výrobky. A tady je důkaz! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další vybrané kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Masivní noční stolek TNS8 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nabídka od 921 Kč.