Noční stolek Relin,

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na... více informací »
Noční stolek Relin
1 150 Kč
Do obchodu
Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na...

Noční stolek Relin je vyrobený z masivního borovicového dřeva v bílém odstínu. Skvěle jej umístíte nejen ve vaší ložnici. Na odložení své oblíbené knížky či čehokoli potřebného máte k dispozici nejen vrchní, ale také spodní odkládací plochu. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá masiv borovice Rozměry: šířka 38 cm hloubka 32 cm výška 47 cm tloušťka materiálu nohou 40 mm Stolek Relin nabízíme také v přírodním provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Velmi prodávaný produkt lze nakoupit rovnou tu na webu umístěný v rubrice noční stolky! Máme pro vás ještě podobné produkty z této známé sekce za super ceny.

Exkluzivní kus Noční stolek Relin, od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 1 150 Kč.