Noční stolek se zásuvkami

Designový noční stolek se 2 zásuvkami z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny... více informací »
Noční stolek se zásuvkami
6 644 Kč
Do obchodu
Designový noční stolek se 2 zásuvkami z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny...

Designový noční stolek se 2 zásuvkami z kvalitního lamina o síle 38mm nabízíme ve více dezénech (viz varianty produktu). Všechny hrany stolku chrání ABS. Zásuvky s tloušťkou lamina 18mm komfortně otevřete lehkým zatlačením na čela zásuvek. Stolek české výroby doporučujeme kombinovat s postelemi Tropea s plným čelem, Tropea box u hlavy nebo Salina Basic s prohnutým čelem (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 45 cm – hloubka 34 cm – výška 50,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento vynikající produkt Noční stolek se zásuvkami jde pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice noční stolky! Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky v akci. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě prvotřídní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Noční stolek se zásuvkami od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zrovna za výhodnou cenu. Akční cena 6 644 Kč.