Noční stolek 2S

Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky... více informací »
Noční stolek  2S
1 574 Kč
Do obchodu
Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky...

Noční stolek Nonell 2S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha horní zásuvky je v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry. Rozměry: – šířka 48,5 cm – hloubka 40 cm – výška 43,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento diskontní produkt Noční stolek 2S máte možnost najít teď tu na našich stránkách v sekci noční stolky! Máme pro vás akční výrobky z této známé kategorie ve výprodejové akci!

Exkluzivní kus Noční stolek 2S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě skutečně levně! Akční cena od 1 574 Kč.