Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA

Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a... více informací »
Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA
7 199 Kč
Do obchodu
Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a...

Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s elegantní postelí nebo kanapem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo zrcadlem. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 56 cm – výška 66 cm – hloubka 36 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 66 Tento nejprodávanější kus je dostupný jednoduše tady u nás zařazený v rubrice noční stolky. Prozkoumejte ostatní zboží z naší sekce ve slevě! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento žádaný výrobek Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA od známého výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte tady a teď se slevou! Nabídky již od 7 199 Kč.