Noční stolek Malta SN artisan bílá

Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s... více informací »
Noční stolek Malta SN artisan bílá
1 791 Kč
Do obchodu
Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s...

Noční stolek Malta SN nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Stolek má nejen otevřený prostor, ale i praktický šuplík s kuličkovými plnovýsuvy. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou učiní každý pokoj jedinečným. Stolek vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento nejprodávanější kousek je k dispozici bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci noční stolky! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze!

Nový výrobek Noční stolek Malta SN artisan bílá od známé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit teď za nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 1 791 Kč.