Masivní noční stolek TNS6

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká originálním... více informací »
Masivní noční stolek TNS6
5 198 Kč
Do obchodu
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká originálním...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS6 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z jádrového buku (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 44,5 cm Jádrový buk je vnitřní (starší) část bukového dřeva, výrazně tmavší v příčném řezu. Jádro pro strom plní jen statickou funkci, obsah vody je tedy nižší. Proti klasickému bukovému dřevu má vysokou odolnost proti škůdcům a o hodně vyšší životnost. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo Tento levný produkt Masivní noční stolek TNS6 máte možnost sehnat nyní tady u nás v rubrice noční stolky! Vyberte si podobné kousky z této rubriky za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Masivní noční stolek TNS6 od top výrobce FORLIVING s.r.o. najdete nyní za výhodnou cenu. Cena již od 5 198 Kč.