Dětská židle Nody,

Dětská otočná židle Nody s čalouněním jednobarevnou šedou látkou v kombinaci s černými plastovými područkami, které uleví pažím při delším... více informací »
Dětská židle Nody
2 069 Kč
Do obchodu
Dětská otočná židle Nody s čalouněním jednobarevnou šedou látkou v kombinaci s černými plastovými područkami, které uleví pažím při delším...

Dětská otočná židle Nody s čalouněním jednobarevnou šedou látkou v kombinaci s černými plastovými područkami, které uleví pažím při delším sezení. Židle má stabilní základnu a 5 plastových koleček. Křeslo NODY je vybaveno mechanikou TILT, která umožňuje snadné nastavení výšky sedáku s možností zablokování v základní poloze. Nosnost do 100 kg. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 60 cm – výška 88 – 98 cm – výška sedáku 43 – 53 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Výjimečný a žádaný produkt Dětská židle Nody, je k dispozici bezprostředně na našich stránkách v sekci kancelářské židle. Připravili jsme akční produkty z této sekce za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. prodává velmi kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Nejprodávanější výrobek Dětská židle Nody, pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete nyní téměř zdarma! Nabídka již od 2 069 Kč.