fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Box Spring jsou vysoké americké postele, které přinesou do vaší ložnice komfort a luxus a dopřejí vašemu tělu ideální prostředí pro kvalitní odpočinek.
Hlavní výhodou tohoto lůžka je nezávislost jedné spící osoby na druhé, v případě pohybu osoby na jedné posteli nedochází k nežádoucímu pohybu osoby na posteli druhé. Obě postele jsou spojené pouze vrchním topperem a nedochází tedy k vzájemnému ovlivnění spacích ploch.
Tato pružinová postel nejen vyzařuje opravdový prázdninový pocit, ale také vytváří úžasnou atmosféru s LED osvětlením.

Použitelné jako jednolůžko či dvoulůžko
Vysoký komfort při spaní
Vysoce kvalitní pružinové nebo taštičkové matrace Bonell
Moderní design

Stabilní konstrukce
Dlouhá životnost
Vysoké čalouněné čelo s LED osvětlením

Výběr barev potahů
V nabídce najdete potahy z látky, EKO kůže, nebo sametu.
Prohlédnout barvy

Rozměry postele

5 zónová taštičková matrace
Matrace s prodyšným pružinovým jádrem Bonnell s menšími závity, kdy každá pružina je zabalena v samostatném obalu (taštičce). Společně s různou tuhostí pružin v několika zónách se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu.

měkká H2+ (70–110 kg)

Oboustranná pružinová matrace
Matrace s prodyšným pružinovým jádrem Bonnell doplněná kokosovým vláknem na tvrdší straně matrace. Matrace je k dispozici ve 2 variantách tuhosti pro zajištění vynikajícího pohodlí. Díky tomu je dokonalým základem pro Váš klidný spánek.

středně měkká H3/středně tvrdá H4 (70–100 kg)
středně tvrdá H4/tvrdá H4+ (100+ kg)

Topper z PU pěny
Topper je rozhodujícím detailem pro klidný spánek. PU pěna je elastická a pružná. Individuálně se tedy přizpůsobí vašemu spánku a zaručí dokonalou polohu vleže. Topper navíc chrání pružinové jádro matrace a zajišťuje dlouhou životnost vaší postele.

Modré LED osvětlení
Postel Hypnos zaujme nejen svým komfortem, ale také integrovaným LED osvětlením v čele postele. Navozuje příjemnou atmosféru a zároveň tento doplněk zvyšuje faktor pohodlí ve vaší ložnici.