fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Obdržíte stohovatelnou zahradní židli, kterou samozřejmě můžete využít i jako křeslo pro hosty, křeslo na terasu, balkonové křeslo nebo kempinkové křeslo. Jsou velmi praktické a můžete na nich velmi pohodlně sedět i dlouhou dobu. Zkombinujte tyto židle s našimi snadno udržovatelnými a venkovními stoly. Tímto způsobem si můžete nakonfigurovat svou vlastní jídelní skupinu/skupinu sezení. V závislosti na tom, kolik místa máte, můžete na sebe naskládat více židlí – na druhou stranu sada židlí zabere pouze místo jedné židle. Zejména pokud židle používáte jen příležitostně, lze je pro úsporu místa snadno uložit do kůlny nebo sklepa. Židle jsou robustní, ale lehké a lze je bez problémů přepravovat jako komplet. Hnědé područky dodávají židli velmi zvláštní šmrnc.
Technické údaje:

rozměry: cca 86,5x 57 x 57,5 ​​cm (v x š x h)
rozměry sedáku: 43 x 49 x 48 cm (v x š x h)
materiál: Teslin 2×2 ; T22196 (kryt)
materiál rámu: hliník s práškovým nástřikem zrnitý písek
barva rámu: šedá
barva potahu: antracit
područky: hnědé
rozměr područky: 62,5 x 4 cm (v x š)
hliníkový rám: 40 x 15 x 1,2 mm / 30 x 19 x 1,2 mm
max. nosnost: cca 110 kg
stohovatelná: ano

Obsah balení:

1 x židle

Stolek LOUNGE s ocelovou konstrukcí pro použití i v interiéru.
Je natolik elegantní, že jej lze použít i v interiéru. Zároveň je ocelově pevný a praktický, že může stát i na vaší zahradě. Stolek LOUNGE splní všechna vaše očekávání.
Nejen král Artuš se svými druhy, ale i vy s vašimi přáteli se můžete scházet u kulatého stolu. Svými proporcemi je tento stolek ideální pro posezení s šálkem čaje.
LOUNGE má ocelovou konstrukci ošetřenou proti rzi, vrchní stolová deska je ale zhotovena z materiálu artwood. Artwood je bezúdržbový syntetický materiál, který potěší oko svou přirozeně vypadající strukturou připomínající dřevo. Kromě toho, že je tento stolek vizuálně příjemný, jej lze celoročně nechat na venku. Rozmary počasí nijak neovlivní jeho bezvadný vzhled. Výborná volba pro pořízení na vaši chalupu, kam se dostanete jen několikrát ročně.
Pokud zvažujete umístění stolku LOUNGE v exteriéru, doporučujeme k němu pořídit židle rovněž s ocelovou konstrukcí.
Důležité vlastnosti

Podnoží a konstrukce ze stabilní oceli
Deska stolu z vysoce odolného artwoodu
Jednoduše přenosný díky své nízké váze
Bezúdržbový

Stolek Lounge nabízíme i v balkonové sestavě 1+2 s křesly Bistro.
Přepravní rozměry:
Rozměr balení: 9 cm x 52,5 cm x 52,5 cm; Hmotnost balení: 3,9 kg