Botník Zenys

Botník Zenys Moderní botník Zenys využijete v jakékoliv předsíni nebo vstupní chodbě. Má multifunkční využití, neboť do spodních polic můžete odložit obuv a horní část botníku zase slouží pro usednutí. Sedět při obouvání obuvi je daleko příjemnější, komfortnější a bezpečnější. Konstrukce botníku je z masivního bambusového dřeva v přírodní barvě. Sedák je polstrovaný a potažený šedou tkaninou. Maximální nosnost je 60 kg. Jaké má přednosti? Konstrukce z přírodního masivního dřeva Vhodné do menších místností či chodeb Úspora místa v interiéru Moderní design Měkký sedák Botník Zenys


Tento kvalitní výrobek je k sehnání prostě tady a teď na našem webu zařazený v kategorii botníky! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z naší sekce v bezva akci.

Botník Beatra 1

Botník Beatra 1 Praktický botník Beatra 1 využijete v jakékoliv předsíni nebo vstupní chodbě. Má multifunkční využití, neboť do spodní police můžete odložit obuv a horní část botníku zase slouží pro usednutí. Sedět při obouvání obuvi je daleko příjemnější, komfortnější a bezpečnější. Konstrukce botníku je z masivního bambusového dřeva v přírodní barvě. Sedák je polstrovaný a potažený šedou tkaninou. Maximální nosnost je 60 kg. Jaké má přednosti? Konstrukce z přírodního bambusového dřeva Vhodné do menších místností či chodeb Úspora místa v interiéru Moderní design Měkký sedák Botník Beatra 1

Oblíbený a akční produkt Botník Beatra 1 jde koupit rovněž tu na našich stránkách v sekci botníky. Vyberte si unikátní produkty z této známé rubriky za extra cenu!

TZB Botník na 12

Botník z lakovaného bambusového dřeva se 4 policemi pojme přibližně 12 párů obuvi. Botník se stane praktickou a krásnou součástí vašeho interiéru.

Rozměry:
Výška 67,5 cm
Šířka 68,5 cm
Hloubka 25,3 cm
Vzdálenost mezi policemi 18 cm
Hmotnost: 2,5 kg

Velmi oblíbený produkt můžete najít jednoduše na našem webu v oblíbené sekci botníky. Nyní můžete získat jiné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Věhlasný výrobce Biano svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty za výborné peníze! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce.

Botník Valena 1

Botník Valena 1 Praktický botník Valena 1 využijete v jakékoliv předsíni nebo vstupní chodbě. Má multifunkční využití, neboť do spodní police můžete odložit obuv a horní část botníku zase slouží pro usednutí. Sedět při obouvání obuvi je daleko příjemnější, komfortnější a bezpečnější. Konstrukce botníku je z masivního bambusového dřeva v přírodní barvě. Sedák je polstrovaný a potažený šedou tkaninou. Maximální nosnost je 60 kg. Jaké má přednosti? Konstrukce z přírodního bambusového dřeva Vhodné do menších místností či chodeb Úspora místa v interiéru Moderní design Měkký sedák Botník Valena 1


Vysoce kvalitní produkt Botník Valena 1 máte možnost nakoupit právě zde tady na našich stránkách zařazený v sekci botníky! Nyní můžete najít ještě další kusy z této sekce za výborné peníze. To však není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Biano pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží..

Tempo Kondela Lakovaný bambusový botník Soveto

Máte doma hodně párů bot, pořád zápasíte s nedostatkem místa a pořádkem? Botník Soveto 2 je pro vás jako stvořený.  3policový botník vyřeší všechny vaše problémy. Poskytne vám dostatek místa pro vaše boty a nepořádek bude pro vás minulostí. Je vyrobený z lakovaného bambusu v přírodním provedení. Dodávané v demontu.

Diskontní výrobek Tempo Kondela Lakovaný bambusový botník Soveto 2 najdete nyní tady u nás v oblíbené rubrice botníky! Pořiďte si jiné produkty z naší kategorie za akční cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží od značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Autronic Bambusový botník DR-025

Elegantní botník z bambusového dřeva pro všechny vaše páry bot. Řešíte problém s nedostatkem místa pro všechny boty celé vaší rodiny? Botník s laťovým roštem ho vyřeší! Tři patra se postarají o to, aby každá bota měla své místo. Botník využijete také jako regál pro ukládání věcí ve spížích, sklepech apod.


Unikátní a žádaný kus Autronic Bambusový botník DR-025 lze pořídit přímo tu na webu zařazený v kategorii botníky. Nyní můžete najít unikátní produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Biano dodává špičkový sortiment za báječné ceny.

Botník Valena 2

Botník Valena 2 Praktický botník Valena 2 využijete v jakékoliv předsíni nebo vstupní chodbě. Má multifunkční využití, neboť do spodních polic můžete odložit obuv a horní část botníku zase slouží pro usednutí. Sedět při obouvání obuvi je daleko příjemnější, komfortnější a bezpečnější. Konstrukce botníku je z masivního bambusového dřeva v přírodní barvě. Sedák je polstrovaný a potažený šedou tkaninou. Maximální nosnost je 60 kg. Jaké má přednosti? Konstrukce z přírodního bambusového dřeva Vhodné do menších místností či chodeb Úspora místa v interiéru Moderní design Měkký sedák Botník Valena 2

Hodně oblíbený výrobek můžete získat již dnes tady a teď na našem webu v kategorii skříně a skříňky! Podívejte se na zlevněné výrobky z této rubriky za výprodejovou cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Biano poskytuje kvalitní zboží. za skutečně nížkou cenu!