Bambusový regál

Dřevěný policový regál je vhodný k použití do předsíní, hal nebo koupelen. Skvěle se hodí na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Nosnost každé police je až 3 kg.materiál: konstrukce regálu: lakovaný bambus, police: MDF v bílé barvě


Hodně oblíbený výrobek Bambusový regál, 3 police jde získat také tu na webu v oblíbené rubrice regály do koupelny! Najděte si akční produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Biano. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Biano pro vás připravuje top zboží.! A tady je důkaz.

Tempo Kondela Bambusový regál

Moderní a současně praktický úložní prostor s všestranným využitím? Přesně to vše nabízí víceúčelový regál Erava 1. 3 poličky nabídnou dostatek místa, nepořádek a rozházené věci už budou minulostí. Díky materiálu MDF v bílém provedení v kombinaci s přírodním lakovaným bambusem je regál moderním kouskem nábytku, který kráčí s dobou.  Využijete ho v předsíni, koupelně, dětském pokoji nebo obývacím pokoji. Dodávané v demontu.


Ve slevě produkt Tempo Kondela Bambusový regál Erava najdete přímo tu na webu umístěný v sekci regály do koupelny. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této kategorie z pohodlí domova.

Tempo Kondela Bambusový regál Erava

Moderní a současně praktický úložní prostor s všestranným využitím? Přesně to vše nabízí víceúčelový regál Erava 2. 4 poličky nabídnou dostatek místa, nepořádek a rozházené věci už budou minulostí. Díky materiálu MDF v bílém provedení v kombinaci s přírodním lakovaným bambusem je regál moderním kouskem nábytku, který kráčí s dobou.  Využijete ho v předsíni, koupelně, dětském pokoji nebo obývacím pokoji. Dodávané v demontu.

Tento diskontní produkt Tempo Kondela Bambusový regál Erava 2, pořídíte pohodlně tady u nás v populární rubrice regály do koupelny! Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce.

Bambusový regál

Moderní stylový regál se šuplíky je vhodný k použití do předsíní, hal nebo koupelen. Skvěle se hodí na odkládání různých doplňků a potřeb v domácnosti. Nosnost šuplíku je 2,5 kg. Materiál: bambusová konstrukce, textilní šuplíky. Šuplíky není možné udržovat praním z důvodu všité papírové výplně.

Hodně povedený produkt Bambusový regál, 3 šuplíky můžete sehnat bez obtíží tu na našem webu v sekci regály do koupelny. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.