MAXIVA Komoda - ALVARO AK150

Komoda ALVARO AK150 je doplňkovým dílem k hotové sestavě obývací stěny ALVARO, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dřeva, nožky a úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

2x dvířka, uvnitř vždy 1x police,
3x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:
Dekor dub truflový se vyznačuje svou hnědou barvou v kombinace šedé a bílé. Nepravidelná struktura dřeva podtrhuje design nábytku a dodává mu přírodní vzhled. Je možné jej snadno kombinovat s ostatními barvami i materiály.

dub truflový
lamino

Rozměry:

šířka 150 cm, výška 88 cm, hloubka 38 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Diskontní kousek MAXIVA Komoda – ALVARO AK150, dub truflový můžete koupit bezstarostně na našich stránkách v oblíbené rubrice komody! Pořiďte si ještě další kousky ve zmiňované rubrice v bezva akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Biano představuje vynikající sortiment za báječné ceny! Však to vidíte sami.

MAXIVA Komoda - TOM 2

Komoda TOM 2 je doplňkovým dílem k hotové sestavě obývací stěny TOM 2, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina s dekorem dřeva v kombinaci s bílou barvou, nožky a úchytky jsou vyrobeny z plastu ve stříbrné barvě.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži, který je zde ke stažení (viz. Návody).
Členění:

2x dvířka, uvnitř vždy 1x police,
4x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:

dub sonoma/bílá.

Rozměry:

šířka 150 cm, výška 85 cm, hloubka 38 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Kvalitní a oblíbený produkt MAXIVA Komoda – TOM 2, jde pořídit lehce tady u nás zařazený v rubrice komody. Nyní najdete akční produkty z této oblíbené sekce za super peníze.

Asir Obývací stěna DREAM

Obývací stěna s moderním designem. Obsahuje TV stolek s úložným prostorem a policí nad televizi. Skvěle zapadne do všech obývacích pokojů. Vhodná pro vystavení knih, dekorací, květin a spoustu dalšího. Vyrobena z laminované dřevotřísky. Tloušťka materiálu: 1,8 cm. Rozměry stolku: 42 x 153,6 x 25 cm. Rozměry police: 16,3 x 150 x 14,5 cm.

Tento velmi žádaný kus Asir Obývací stěna DREAM seženete prostě tu na stránkách v kategorii obývací stěny. Pořiďte si kvalitní produkty z této populární kategorie ve slevě! Mezi zákazníky oblíbená značka Biano dlouhodobě vyrábí skvělé produkty . To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další kousky značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoká policová skříň Lima

Vysoká policová skříň Lima III Vysoká policová skříň Lima III Vysoká policová skříň Lima III je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se tedy bude vyjímat jako součást obývací stěny i jako samostatně stojící kus nábytku. Zásluhou decentního designu zútulní jakýkoliv interiér. Její konstrukce je vyrobená z dřevotřískových laminovaných desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 3 barevných variantách – v kombinaci bílého vysokého lesku s dubem sonoma, v dubu sonoma a v čistě bílém vysokém lesku. Korpus obsahuje 4 policové oddíly a 2 široké šuplíky.

Tento akční a ve slevě produkt Vysoká policová skříň Lima III můžete pořídit zrovna tu na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní si můžete koupit podobné zboží z naší kategorie snadno online. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Biano vám může nabídnout prvotřídní zboží !

Vysoká policová skříň Lima

Vysoká policová skříň Lima II Vysoká policová skříň Lima II Vysoká policová skříň Lima II je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se tedy bude vyjímat jako součást obývací stěny i jako samostatně stojící kus nábytku. Zásluhou decentního designu zútulní jakýkoliv interiér. Její konstrukce je vyrobená z dřevotřískových laminovaných desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 3 barevných variantách – v kombinaci bílého vysokého lesku s dubem sonoma, v dubu sonoma a v čistě bílém vysokém lesku. Korpus obsahuje 4 policové oddíly a 2 úzké šuplíky.


Tento akční produkt Vysoká policová skříň Lima II máte možnost získat prostě na webu zařazený v sekci skříňky! Připravili jsme akční zboží ze zmíněné kategorie za super peníze!

Vysoká policová vitrína Lima

Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se bude vyjímat v obývacím pokoji jako součást obývací stěny. Případně jako samostatně stojící kus nábytku v pracovně. Její konstrukce je vyrobená z laminovaných MDF desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 3 barevných provedeních – v bílém vysokém lesku, dubu sonoma a v kombinaci bílého lesku s dubem sonoma. Skládá se ze 2 šuplíků a 4 úložných prostorů oddělených 3 policemi. Ty jsou zakryty dvířky z čirého skla, které zabrání usazování prachu na vystavených dekoracích.


Tento velmi oblíbený produkt Vysoká policová vitrína Lima jde získat aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci vitríny. Nyní najdete akční produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Knihovna Lima

Knihovna Lima Knihovna Lima Knihovna Lima je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se proto bude vyjímat jak v obývacím pokoji jako součást obývací stěny, tak jako samostatně stojící kus nábytku třeba v pracovně. Její konstrukce je vyrobená z laminovaných desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 2 barevných provedeních – v bílé a v dubu sonoma. Skládá se z 5 úložných prostorů rozdělených 4 policemi. Nabízí tak dostatek místa nejen pro knihy, ale i pro vaše drobnosti a dekorace.


Výjimečný a žádaný produkt Knihovna Lima lze získat taky tady u nás zařazený v sekci knihovny. Nyní pořídíte parádní kousky z této oblíbené sekce z pohodlí domova! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Biano. Najdete je níže na této stránce.

Asir Obývací stěna DREAM

Obývací stěna s moderním designem. Obsahuje TV stolek s úložným prostorem a polici nad televizi. Skvěle zapadne do všech obývacích pokojů. Vhodná pro vystavení knih, dekorací, květin a spoustu dalšího. Vyrobena z laminované dřevotřísky. Tloušťka materiálu: 1,8 cm. Rozměry stolku: 42 x 153,6 x 25 cm. Rozměry police: 16,3 x 150 x 14,5 cm.

Zcela unikátní produkt Asir Obývací stěna DREAM máte možnost sehnat právě nyní tu na webu ve známé rubrice obývací stěny. Získejte ještě další výrobky z této kategorie za skvělou cenu. Oblíbená značka Biano dodává kvalitní sortiment.! Nakupujte výhoděn u nás! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoká policová skříň Lima

Vysoká policová skříň Lima Vysoká policová skříň Lima Vysoká policová skříň Lima je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se tedy bude vyjímat jako součást obývací stěny i jako samostatně stojící kus nábytku. Zásluhou decentního designu zútulní jakýkoliv interiér. Její konstrukce je vyrobená z dřevotřískových laminovaných desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 2 barevných variantách – v kombinaci bílého vysokého lesku s dubem sonoma a v dubu sonoma. Korpus obsahuje 4 policové oddíly a 2 široké šuplíky.


Hodně prodávaný výrobek Vysoká policová skříň Lima jde koupit bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii regály. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z naší kategorie za výhodné peníze. Významný dodavatel Biano vám představuje kvalitní zboží. za opravdu výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže.