Závěsná vitrína NICEA 1D

Závěsná vitrína NICEA 1D. Je vyroben z laminátových desek, o tloušťce 1,6 cm, které se vyznačují zvýšenou odolností proti poškrábání. Má v prosklené části jednu skleněnou police a výše další dvě laminátové. Dvířka jsou opatřeny PVC úchyty ve stříbrné barvě. Shrnutí: moderní vitrína s proskleným detailem skleněná police 2 police z lamina Použité materiály: LTD, sklo


Tento kvalitní a žádaný produkt můžete najít bez problémů na našem webu zařazený v sekci vitríny. Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu!

Expedo Vitrína MARIA

Vitrína MARIA. Zaujme svým moderním provedením. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno abs hranami proti poškození. Vitrína obsahuje prosklenou část s policemi a zásuvky se systémem push the open. Vybrat si můžete z více dekorů. Shrnutí: vitrína z lamina ABS hrana 3 zásuvky skříňka s prosklenými dvířky systém PUSH TO OPEN výběr z více dekorů Použité materiály: LTD, PVC, kov, sklo

Vysoce kvalitní produkt Expedo Vitrína MARIA, 60×166,6×38, bílá lesk pořídíte právě zde na webu umístěný v sekci vitríny. Nyní koupíte další produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci.

MAXIVA Vitrína - ICE 02

Jedná se o poškozený (viz. foto) nábytek se slevou, a tudíž se zde nevztahuje záruka na případné vady, se kterými byl kupující před koupí seznámen.

 
Vitrína ICE 02 v jednoduchém moderním designu je součástí skupiny systémového nábytku ICE.
Dveře a přední díly jsou vyrobeny z desky MDF potažené plastovou fólií v lesklé bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, konstrukce a police jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky v matné bílé barvě, zadní díl je v dekoru dřeva. Úchytky jsou esteticky zafrézovány do přední části dveří, sklo a skleněné police jsou čiré tvrzené. Vitrína má 2 prosklené dveře, za nimi se nachází celkem 9 polic.

Členění:

2x prosklené dveře, uvnitř celkem 9x police.

Materiál:

dveře a přední díly: deska MDF, potažená plastovou fólií,
konstrukce a police: laminovaná dřevotříska, tl. 16 mm, hrany ABS 1,5 mm,
prosklení a skleněné police: tvrzené sklo.

Barva, dekor:

lesklá bílá/dub sonoma/matná bílá.

Rozměry:

šířka 118 cm, výška 192 cm, hloubka 41 cm.

Balení:

složeno.


Zajímavý produkt MAXIVA Vitrína – ICE 02, bílá/dub sonoma (BAZAR) je dostupný v pohodě tady na našich stránkách v sekci vitríny! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této známé kategorie za skvělou cenu.

Expedo Nízká vitrína LUGANO

Nízká vitrína LUGANO. Její základ tvoří laminátové MDF desky v bílém matném provedení, které se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání. Veškeré přední části, tedy dvířka komponentů, jsou pokryty akrylovou vrstvou dodávající nábytku úžasný efekt vysokého lesku. Vnitřek je čtyřmi poličkami rozdělen do pěti částí. Shrnutí: nízká vitrína matný korpus lesklá dvířka 4 poličky Použité materiály: LTD, plast


Zajímavý produkt Expedo Nízká vitrína LUGANO, bílá/černá můžete najít právě tady na stránkách v oblíbené kategorii vitríny. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této známé kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vitrína NORDI NWT90

Vitrína NORDI NWT90. Je vyrobena z kvalitního lamina opatřeného ABS hranami. Ty lamino chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí. Širší varianta vitríny na vysokých nožkách kónického tvaru nabízí dostatek úložného prostoru. Ten je řešen jako police schované za dlouhými dvířky. Střední část levých dvířek je prosklená. V bílém matném provedení je vždy tělo vitríny, zatímco přední části dvířek jsou v lesku s doplňky v přírodním dekoru. Vitrína v přírodním dekoru má doplňky v barvě černé. K vitríně je možné dokoupit LED osvětlení. Shrnutí: vitrína kvalitní lamino ABS hrany částečně prosklená dvířka více dekorů na výběr Použité materiály: LTD, sklo, PVC


Unikátní a žádaný produkt Vitrína NORDI NWT90, 90/134/40, bílá lesk/dub máte možnost pořídit mimo jiné tu na webu zařazený v kategorii vitríny! Najděte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu.

Tempo Kondela Komoda s vitrínou LYNATET TYP 42

Komoda s vitrínou TYP 42 z luxusní řady LYNATET. Německý design s elegantními doplňky. Dvířka jednotlivých skříněk mají zaoblené hrany. Komoda je v provedení bílý lesk v kombinaci dub sonoma truflový. Komodu je možné doplnit o další komponenty z řady LYNATET ve stejném designu. LED osvětlení v bílém podbarvení není součástí, ale je možnost jeho dokoupení. Tloušťka použitého materiálu DTD a MDF je 16 mm. Dodáváno v demontovaném stavu.

Tento designový produkt můžete koupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci komody! Vyhledejte si zcela nové kousky ze zmíněné rubriky za super ceny.

Vitrína ROYAL W1D

Vitrína ROYAL W1D. Je vyrobena z kvalitního lamina. Součástí je úložný prostor v podobě skříňky s policemi, v horní části s prosklenými a v dolní části s plnými dvířky. Detailně propracované kovové úchytky a ozdobná vrchní lišta podtrhují rustikální styl. Dvoudveřovou vitrínu snadno sladíte s interiérem v provensálském stylu. Shrnutí: dvoudveřová vitrína vyrobena z lamina ozdobná lišta kovové úchytky prosklená a plná dvířka police Použité materiály: LTD, sklo, kov

Kvalitní a levný kousek Vitrína ROYAL W1D, bílá sosna skandinávská/dub divoký můžete pořídit nyní tady a teď na našem webu zařazený v rubrice vitríny! Najděte si kvalitní zboží ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel Biano vám může nabídnout top produkty.! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete více produktů od dodavatele Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

MAXIVA Vitrína - NORDI NWT90

Vitrína NORDI NWT90 je součástí skupiny systémového nábytku NORDI, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, dvířka jsou z fóliované MDF desky v bílé barvě, nožky jsou dřevěné.
K vitríně NORDI NWT90 je také možné dokoupit LED osvětlení BZ-Q-1PKT.

Vnitřní členění je uvedeno na přidružených obrázcích případně v návodech k montáži, které jsou zde ke stažení (viz. Návody).
Členění:

1x prosklená dvířka, uvnitř 3x police,
1x plná dvířka, uvnitř 2x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
dvířka z MDF potažené fólií ve vysokém lesku, tl. 18 mm,
dřevěné nožky.

Barva, dekor:

bílá lesklá/dub riviéra.

Rozměry:

šířka 90 cm, výška 134 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Hodně oblíbený produkt MAXIVA Vitrína – NORDI NWT90, bílá lesklá/dub riviéra máte možnost získat snadno tu na stránkách zařazený v rubrice vitríny. Máme pro vás ostatní zboží z této rubriky na pár kliknutí.

MAXIVA Vitrína - ICE 01

Vitrína ICE 01 v jednoduchém moderním designu je součástí skupiny systémového nábytku ICE.
Při výrobě vitríny jsou použity pouze kvalitní materiály, které zaručují její perfektní vzhled, vysokou kvalitu a tím také životnost. Dveře a přední díly jsou vyrobeny z desky MDF potažené plastovou fólií v lesklé bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, konstrukce a police jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky v matné bílé barvě, zadní díl je v dekoru dřeva. Úchytky jsou esteticky zafrézovány do přední části dveří, sklo a horní skleněné police jsou čiré tvrzené. Vitrína má 1 prosklené dveře, za nimi se nachází 6 polic.

Vitrína ICE 01 je univerzální, lze ji smontovat jako „levou“ nebo „pravou“. Vitrína se dodává z výroby v rozloženém stavu, její montáž zvládnete sami podle jednoduchých přiložených návodů. Vnitřní členění/detail je uvedeno na přidruženém obrázku.
Členění:

1x prosklené dveře, uvnitř 6x police.

Materiál:

dveře a přední díly: deska MDF, potažená plastovou fólií,
konstrukce a police: laminovaná dřevotříska, tl. 16 mm, hrany ABS 1,5 mm,
prosklení a skleněné police: tvrzené sklo.

Barva, dekor:

lesklá bílá/dub sonoma/matná bílá.

Rozměry:

šířka 67 cm, výška 192 cm, hloubka 41 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Super produkt MAXIVA Vitrína – ICE 01, jde nakoupit lehce tu na našem webu ve známé sekci vitríny. Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online! Věhlasná značka Biano pro vás vyrábí špičkové produkty.! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

MAXIVA Vitrína - LILLE

Vitrína LILLE 05 je součástí skupiny systémového nábytku LILLE, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v matné bílé barvě v kombinaci s dekorem dub lefkas, přední díly jsou z desky MDF v matné bílé barvě. Úchyty jsou kovové v černé barvě. Vitrína má systém „soft close“ pro automatické a tiché dovírání.
K vitríně LILLE 05 je také možné dokoupit 6x LED osvětlení 02 CB s 1x ovládáním LED osvětlení.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži. Detailní rozměry všech komponentů naleznete v technickém výkresu.
Členění:

2x prosklená dvířka, uvnitř 2x police,
1x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), hrany ABS,
přední díly z MDF,
kovové úchytky.

Barva, dekor:

matná bílá/dub lefkas.

matná bílá/dub lefkas
lamino/MDF

Rozměry:

šířka 92 cm, výška 140 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Tento skvělý výrobek MAXIVA Vitrína – LILLE 05, matná bílá/dub máte možnost získat jednoduše tady na našem webu zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Biano má kvalitní zboží.. Vždyť to vidíte sami!

Expedo Vitrína SALAMANKA WM (05) L

Vitrína SALAMANKA WM (05) L/R. Je vyrobena z kvalitního lamina, v přední části je opatřena membránou chránící lamino proti mechanickému poškození. Zaoblené hrany dodávají vitríně netradiční vzhled. Součástí vitríny jsou částečně prosklená dvířka. K vitríně lze dokoupit LED osvětlení. Shrnutí: vitrína vyrobena z lamina oblé hrany částečně prosklená dvířka možnost LED osvětlení Použité materiály: LTD, PVC

Vysoce kvalitní produkt Expedo Vitrína SALAMANKA WM (05) L, 61x204x39, bílá/bílá lesk/dub san remo můžete získat ještě tady a teď na našem webu ve známé rubrice vitríny. Vyberte si ještě jiné zboží z této známé rubriky za internetové ceny.

Vysoká policová vitrína Lima

Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima Vysoká policová vitrína Lima je součástí celé nábytkové řady Lima. Skvěle se bude vyjímat v obývacím pokoji jako součást obývací stěny. Případně jako samostatně stojící kus nábytku v pracovně. Její konstrukce je vyrobená z laminovaných MDF desek opatřených ABS hranou. Dodáváme ji ve 3 barevných provedeních – v bílém vysokém lesku, dubu sonoma a v kombinaci bílého lesku s dubem sonoma. Skládá se ze 2 šuplíků a 4 úložných prostorů oddělených 3 policemi. Ty jsou zakryty dvířky z čirého skla, které zabrání usazování prachu na vystavených dekoracích.


Tento velmi oblíbený produkt Vysoká policová vitrína Lima jde získat aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci vitríny. Nyní najdete akční produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vitrína ROYAL W2D

Vitrína ROYAL W2D. Je vyrobena z kvalitního lamina. Součástí je úložný prostor rozdělený do šesti sekcí. Čtyři uzavíratelné skříňky s policemi, v horní části s prosklenými a v dolní části s plnými dvířky. V horní části vitríny jsou navíc tři otevřené police, pod nimi v dolní části pět zásuvek. Detailně propracované kovové úchytky, ozdobná vrchní lišta, plastické provedení šuplíků a dvířek podtrhují rustikální styl. Kombinovanou vitrínu snadno sladíte s interiérem v provensálském stylu. Shrnutí: vitrína vyrobena z lamina ozdobná lišta kovové úchyty prosklená a plná dvířka 4 malé skříňky 3 otevřené police 5 zásuvek Použité materiály: LTD, sklo, kov

Tento akční a ve slevě kus Vitrína ROYAL W2D, bílá seženete bezprostředně tady na stránkách v sekci vitríny. Připravili jsme ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Expedo Vitrína KNIGHT W1D

Vitrína KNIGHT W1D. Je vyrobena z kvalitního lamina. Součástí je úložný prostor v podobě skříňky s policemi, v horní části s prosklenými a v dolní části s plnými dvířky. Detailně propracované kovové úchytky a ozdobná vrchní lišta podtrhují rustikální styl. Dvoudveřovou vitrínu snadno sladíte s interiérem v provensálském stylu. Shrnutí: dvoudveřová vitrína vyrobena z lamina ozdobná lišta kovové úchytky prosklená a plná dvířka police Použité materiály: LTD, sklo, kov

Kvalitní produkt Expedo Vitrína KNIGHT W1D, máte možnost pořídit nyní tu na stránkách v populární kategorii vitríny! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze.

MAXIVA Vitrína - NORDI NWT53

Vitrína NORDI NWT53 je součástí skupiny systémového nábytku NORDI, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v bílé barvě v kombinaci s dekorem dřeva, dvířka jsou z fóliované MDF desky v bílé barvě, nožky jsou dřevěné.
K vitríně NORDI NWT53 je také možné dokoupit LED osvětlení BZ-Q-1PKT.

Vnitřní členění je uvedeno na přidružených obrázcích případně v návodech k montáži, které jsou zde ke stažení (viz. Návody).
Členění:

1x prosklená horní dvířka, uvnitř 3x police,
1x plná dolní dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
dvířka z MDF potažené fólií ve vysokém lesku, tl. 18 mm,
dřevěné nožky.

Barva, dekor:

bílá lesklá/dub riviéra.

Rozměry:

šířka 53 cm, výška 197 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Oblíbený a akční produkt naleznete rovnou na stránkách v populární kategorii vitríny. Prozkoumejte jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě!

Vitrína NORDI NWT53

Vitrína NORDI NWT53. Je vyrobena z kvalitního lamina opatřeného ABS hranami. Ty lamino chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí. Štíhlá vitrína na vysokých nožkách kónického tvaru nabízí dostatek úložného prostoru. Ten je řešen jako police schované za dlouhými dvířky. Střední část dvířek je prosklená. V bílém matném provedení je vždy tělo vitríny, zatímco přední části dvířek jsou v lesku s doplňky v přírodním dekoru. Vitrína v přírodním dekoru má doplňky v barvě černé. K vitríně je možné dokoupit LED osvětlení. Shrnutí: vitrína kvalitní lamino ABS hrany částečně prosklená dvířka více dekorů na výběr Použité materiály: LTD, PVC

Tento exkluzivní výrobek Vitrína NORDI NWT53, 53/197/40, bílá lesk/dub lze sehnat mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Připravili jsme ještě další kousky ve zmíněné sekci za internetové ceny.

Vitrína DENVER

Vitrína DENVER. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Součástí jsou dvě samostatně otevíratelné skříňky. Dvířka v horní sekci jsou částečně prosklená. Uvnitř vitríny jsou police, které vytváří praktický úložný prostor. Snadnější otvírání je zajištěno malými úchyty. K vitríně lze přikoupit LED osvětlení. Shrnutí: vitrína vyrobena z lamina dvě skříňky prosklená i plná dvířka police možnost LED osvětlení Použité materiály: LTD, PVC, sklo

Velmi oblíbený produkt Vitrína DENVER, 50x200x40, dub bílý lze získat ještě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Připravili jsme parádní produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Biano má na skladě velmi kvalitní produkty. za příznivou cenu. Však to vidíte sami!