Expedo Komoda LETS

Komoda LETS. Rovné linie se zaoblenými rohy v matné barvě. Konstrukce komody je vyrobena z kvalítního lamina, které je opatřeno ABS hranou. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda stojí na masivních dubových nohách, které dodají komodě stabilitu a vzdušnost. Dvířka se otevírají pomocí systému PUSH TO OPEN, díky tomu nejsou zapotřebí madla k dvířkám. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana nohy z masivu systém PUSH TO OPEN Použité materiály: LTD, PVC, masiv


Tento diskontní produkt Expedo Komoda LETS, 135x73x40, máte možnost získat mimo jiné na webu v populární kategorii komody! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! Významný výrobce Biano nabízí prvotřídní sortiment.. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

MAXIVA Komoda - PK100

Komoda PK100 je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, odolného proti poškrábání a s jednoduchou údržbou. Nožky a úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě a dotvářejí celkový elegantní vzhled.
Tato komoda zaujme svým jedinečným provedením. Do rozsáhlého úložného prostoru za 1 dvířky s policí a do 4 zásuvek uložíte své oblečení či různé denní potřeby, zatímco na horní desku můžete vystavit oblíbené dekorace či fotografie.
Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži. Detailní rozměry všech komponentů naleznete v technickém výkresu.
Členění:

4x zásuvka,
1x dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:
Nábytek v bílé barvě působí velmi elegantním a čistým dojmem. Nadčasový vzhled této barvy vás neomrzí.

bílá
lamino

Rozměry:

šířka 100 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Oblíbený a akční výrobek MAXIVA Komoda – PK100, bílá najdete pohodlně u nás v populární rubrice komody! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Biano svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky.!

Avord Komoda Kuba 140 cm 10

Specifikace produktu:

– Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky odolné proti oděru
– Čela z akrylové MDF desky
– Okraje jsou pokryty ráfkem ABS, který poskytuje vysokou ochranu před poškozením

Prohlédněte si všechny komody z kolekce Kuba.

Parametry:

Šířka: 138 cm
Výška: 121 cm
Hloubka: 40 cm
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: Laminovaná deska
Váha: 75 kg
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 60 cm
Povrchová úprava: Mat


Vysoce kvalitní kousek lze nakoupit bezprostředně na našem webu ve známé kategorii komody. Nyní můžete koupit akční produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na více produktů od značky Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Biano představuje velmi kvalitní výrobky.. Podívejte se sami!

Avord Komoda Kuba 120 cm

Specifikace produktu:

– Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky odolné proti oděru
– Čela z MDF desky
– Okraje jsou pokryty hranou ABS, který poskytuje vysokou ochranu před poškozením

Prohlédněte si všechny komody z kolekce Kuba.

Parametry:

Šířka: 120 cm
Výška: 121 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: MDF deska
Váha: 68 kg
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 51 cm
Povrchová úprava: Mat


Tento designový produkt je k dispozici právě tu na webu v populární kategorii komody! Vyhledejte si kvalitní produkty z této oblíbené sekce za super ceny!

Komoda se sedákem IWA KUFER

Komoda se sedákem IWA KUFER. Je vyrobena z prvotřídního lamina o síle 16 mm. To je opatřeno hranou ABS, která jej chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí. Skládá se ze dvou prostorných zásuvek, které mají otvory pro prsty a snadné otevření. Navrchu komody je čalouněný sedák, může tedy sloužit i jako taburet. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina hrana ABS 2 zásuvky čalouněný sedák Použité materiály: LTD, PVC, látka

Tento skvělý výrobek získáte bezprostředně tu na webu umístěný v sekci botníky. Připravili jsme akční produkty z naší sekce za skvělou cenu.

Expedo Komoda ARMARIA K120 6SZ

Komoda ARMARIA 6SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda je rozdělena do šesti prostorných zásuvek. K dostání je ve více dekorech. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 6 zásuvek více dekorů Použité materiály: LTD, PVC

Kvalitní a žádaný kousek Expedo Komoda ARMARIA K120 naleznete přímo tu na našich stránkách zařazený v sekci komody. Vyhledejte si ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu! To ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Biano má v nabídce top produkty.!

Expedo Vysoká komoda MANSON

Vysoká komoda MANSON. Její rovné linie jsou tvořeny z lamina, které je opatřeno ABS hranou a zároveň ji chrání před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda disponuje deseti prostornými policemi. Dvířka mají elegantní dvoudílný kovový úchyty ve tvaru listu, které ladí s nohama stejné barvy. Dveře jsou vybaveny funkcí tlumeného zavírání. Komoda stojí na vyšších kovových nohách, které dodají stabilitu a vzdušnost. Možnost výběru z více barev. Shrnutí: vysoká komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 2 dvířka a 10 polic kovové nohy výběr z více barev Použité materiály: LTD, PVC, kov

Tento neodolatelný produkt Expedo Vysoká komoda MANSON, lze nakoupit již dnes tu zařazený v rubrice komody! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší sekce za skvělou cenu. Přední značka Biano dlouhodobě dodává skvělý sortiment za báječné ceny! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Biano. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Expedo Komoda MORGEN 2+2

Komoda MORGEN 2+2. Rovné linie se hodí do každého pokoje. Konstrukce komody je vyrobena z kvalítního lamina, které je opatřeno ABS hranou. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda stojí na masivních dubových nohách, které dodají komodě stabilitu a vzdušnost. Dvířka se zásuvkami se otevírají pomocí systému PUSH TO OPEN, díky tomu nejsou zapotřebí madla. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana nohy z masivu systém PUSH TO OPEN Použité materiály: LTD, masiv, PVC


Žádaný produkt Expedo Komoda MORGEN 2+2, 160x74x45, šedá/bílá naleznete taky tady na stránkách zařazený v sekci komody. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Expedo Komoda KINGSTON 04

Komoda KINGSTON 04. Na první pohled vás zaujme svojí jednoduchostí a elegancí. Vyrobena je z kvalitního lamina. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř zásuvek a dvou malých skříněk s dvířky na stranách komody. Dvířka i zásuvky mají úzké úchyty pro snadnější manipulaci. Vybírat můžete z více nabízených dekorů. Shrnutí: kombinovaná komoda vyrobeno z lamina 4 zásuvky 2 malé skříňky úchyty


Levný kus Expedo Komoda KINGSTON 04, je k získání také na našich stránkách zařazený v sekci komody! Nyní si můžete vybrat akční kusy ve zmíněné sekci v akci!

Expedo Komoda SMRSTA K45

Komoda SMRSTA K45. Je vyrobena z kvalitního lamina, opatřena je ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř zásuvek a dvou skříněk. Dvířka skříněk i zásuvky mají úzké úchyty, uvnitř jsou skříňky rozděleny policemi. Dostatek volného místa nabízí také horní deska. Shrnutí: kombinovaná komoda vyrobeno z lamina hrana ABS 2 skříňky 4 zásuvky Použité materiály: LTD, PVC

Kvalitní a velmi žádaný kus je k dispozici mimo jiné tady u nás ve známé kategorii komody! Najděte si oblíbené zboží z této oblíbené sekce za extra cenu! Oblíbený dodavatel Biano pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží. za extra cenu. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Expedo Komoda ARMARIA K140 2D4SZ

Komoda ARMARIA 2D4SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda je rozdělena do čtyřech zásuvek a dvou dvířek. Úložný prostor za dvířky rozděluje polička do dvou částí. K dostání je jak v matných, tak i v lesklých dekorech. Shrnutí: komoda lamino silné 16 mm ABS hrana 4 zásuvky 2 dvířka výběr dekoru Použité materiály: LTD, PVC

Tento exkluzivní výrobek je k dostání právě nyní na našem webu v oblíbené rubrice komody. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé kategorie za internetové ceny! Máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Biano pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky. za dobré peníze.

Expedo Komoda JEFF 1

Komoda JEFF 1. Je vyrobena z vysoce kvalitního lamina. Úložný prostor tvoří kombinace tří malých skříněk s dvířky a dvou zásuvek. Dvířka i zásuvky jsou opatřeny úzkými úchyty. Dostatek prostoru poskytuje i horní deska komody. Vybírat můžete z více dekorů. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina 3 skříňky 2 zásuvky více dekorů Použité materiály: LTD

Tento unikátní produkt můžete nakoupit jednoduše tady na stránkách v populární rubrice komody! Připravili jsme pro vás oblíbené kusy z této populární kategorie za skvělou cenu! Populární dodavatel Biano poskytuje vynikající výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Expedo Komoda ARMARIA K160

Komoda ARMARIA 6SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda je rozdělena do šesti prostorných zásuvek. K dostání je ve více dekorech. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 6 zásuvek více dekorů Použité materiály: LTD, PVC

Unikátní a oblíbený kousek máte možnost sehnat zrovna na webu v populární kategorii komody. Nyní můžete najít další produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu!

Expedo Komoda ARMARIA K120 10SZ

Komoda ARMARIA 10SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda je rozdělena na deset zásuvek. K dostání je ve více dekorech i šířkách. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 10 zásuvek výběr šířky i dekoru Použité materiály: LTD, PVC

Diskontní kousek Expedo Komoda ARMARIA K120 10SZ, 120x121x40, bílá lze nakoupit jednoduše tu na stránkách v oblíbené sekci komody! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Biano dodává skvělé produkty.!

Expedo Komoda ARMARIA K140

Komoda ARMARIA 10SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, kterou chrání hrana ABS. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda je rozdělena na deset zásuvek. K dostání je ve více dekorech i šířkách. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 10 zásuvek výběr šířky i dekoru Použité materiály: LTD, PVC

Zcela unikátní produkt Expedo Komoda ARMARIA K140 10SZ, 138x121x40, bílá lze zakoupit bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci komody! Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Významná značka Biano má ve stále nabídkce špičkové zboží..

Expedo Komoda URAL 110

Komoda URAL. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří prostorných zásuvek a jedné skříňky s dvířky. Skříňka je rozdělena policí pro přehlednější uspořádání věcí. Dvířka skříňky i zásuvky nemají úchyty. Komoda stojí na nízkých nožičkách. Vybírat můžete z více dekorů. Shrnutí: komoda lamino ABS hrana 3 zásuvky/1 slříňka bez úchytů výběr z více dekorů Použité materiály: LTD, PVC

Neodolatelný produkt Expedo Komoda URAL 110, 111x68x39, dostanete právě nyní tady na webu v oblíbené rubrice komody. Máme pro vás nové zboží z této známé kategorie za akční cenu!

Expedo Kombinovaná komoda KOLOREDO K3D4SZ

Kombinovaná komoda KOLOREDO K3D4SZ. Je vyrobena z kvalitního lamina i síle 16 mm, které je opatřeno ABS hranou. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř zásuvek a tří malých skříněk s dvířky. Dvířka i zásuvky mají malé úchyty pro snadnější manipulaci. Dekor dub bílý lze kombinovat s částmi v grafitovém nebo bílém lesku. Shrnutí: kombinovaná komoda vyrobeno z lamina ABS hrana 3 skříňky s dvířky 4 zásuvky úchyty Použité materiály: LTD, PVC


Velmi prodávaný produkt Expedo Kombinovaná komoda KOLOREDO K3D4SZ, 135x90x40, dub bílý můžete nakoupit prostě tu v rubrice komody! Pořiďte si akční kousky z této populární sekce za výborné peníze.

Expedo Komoda MORGEN 2+2

Komoda MORGEN 2+2. Rovné linie se hodí do každého pokoje. Konstrukce komody je vyrobena z kvalítního lamina, které je opatřeno ABS hranou. Ta chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda stojí na masivních dubových nohách, které dodají komodě stabilitu a vzdušnost. Dvířka se zásuvkami se otevírají pomocí systému PUSH TO OPEN, díky tomu nejsou zapotřebí madla. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrana nohy z masivu systém PUSH TO OPEN Použité materiály: LTD, masiv, PVC


Oblíbený a akční produkt máte možnost nakoupit bezprostředně tady na stránkách v oblíbené kategorii komody. Máme pro vás ostatní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel Biano vám může nabídnout skvělé výrobky .

Expedo Komoda LUGANO

Komoda LUGANO. Tvoří ji laminátové MDF desky v bílém matném provedení, které se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání. Veškeré přední části jsou pokryty akrylovou vrstvou, která dodává nábytku vysoký lesk. Součástí komody jsou dvě skříňky s částečně prosklenými dvířky a čtyři zásuvky. Dvířka skříněk i zásuvky mají úzké PCV úchyty. Uvnitř skříněk jsou police, z nichž jedna je skleněná a LED osvětlení. Vybírat můžete z více dekorů. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina 4 zásuvky 2 skříňky police PCV úchyty LED osvětlení Použité materiály: LTD

Tento diskontní produkt máte možnost najít v pohodě tu na webu umístěný v sekci komody! Máme pro vás akční kousky z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Biano vám nabízí velmi kvalitní výrobky !

Expedo Komoda KIKI 150

Komoda KIKI 150. Je vyrobena z kvalitního lamina, které je opatřeno ABS hranami. Ty chrání lamino před mechanickým poškozením a vlhkostí. Komoda poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě čtyř prostorných zásuvek a dvou skříněk s dvířky. Skříňky jsou rozděleny policí pro přehlednější uspořádání věcí. Dvířka skříněk i zásuvky mají úzké úchyty. Komoda stojí na nízkých nožičkách. Vybírat můžete ze dvou dekorů. Shrnutí: komoda vyrobeno z lamina ABS hrany 4 zásuvky 2 skříňka nožičky úchyty Použité materiály: LTD


Akční a ve slevě produkt Expedo Komoda KIKI 150, 150/85/40, bílá barva můžete pořídit aktuálně tu na webu v kategorii komody. Máme pro vás oblíbené výrobky z této známé rubriky za internetové ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další zboží značky Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Avord Komoda Liv 60

Komoda Liv se bude hodit do moderního i klasického stylu. Malou komodu lze využít v obývacím pokoji nebo v ložnici jako noční stolek.

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. Čelo je vyrobeno z 19 mm akrylové desky v bílém dekoru s vysokým leskem.Komoda je vybavena 2 skříňkami s poličkou a 4 zásuvkami – každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích – tento mechanismus funguje hladce a bezchybně.

Specifikace:
Materiál: lamino
Šířka: 60 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 40 cm
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 51 cm

Podívejte se i na ostatní produkty z téže kolekce.

Diskontní produkt Avord Komoda Liv 60 cm bílá je k dispozici právě na webu umístěný v kategorii komody! Nyní získáte ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Biano. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Biano prodává vysoce kvalitní výrobky za dobré ceny. Však to vidíte sami!

Avord Komoda Kuba 120 cm

Specifikace produktu:

– Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky odolné proti oděru
– Čela z MDF desky
– Okraje jsou pokryty hranou ABS, který poskytuje vysokou ochranu před poškozením

Prohlédněte si všechny komody z kolekce Kuba.

Parametry:

Šířka: 120 cm
Výška: 99 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: MDF deska
Váha: 72 kg
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 51 cm
Povrchová úprava: Mat

Nejprodávanější výrobek máte možnost nakoupit bezstarostně tu na stránkách v populární kategorii komody! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z naší sekce za akční cenu.

Avord Komoda Rollo X 140 cm dub

Komoda Rollo X je jednoduchý a minimalistický kus nábytku. Skvěle se bude hodit do pokojů s moderním a skandinávským interiérem, kde převládají světlé barvy.

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. Komoda je vybavena osmi zásuvkami a každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích – tento mechanismus funguje hladce a bezchybně.

Specifikace:
Materiál: lamino
Šířka: 138 cm
Výška: 99 cm
Hloubka: 40 cm
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 60 cm

Podívejte se i na ostatní produkty z téže kolekce.

Tento žádaný produkt Avord Komoda Rollo X 140 cm dub sonoma/bílá máte možnost dostat právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Oblíbený dodavatel Biano vám představuje vysoce kvalitní zboží ! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Avord Komoda Kuba 120 cm bílá

Specifikace produktu:

– Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky odolné proti oděru
– Čela z akrylové MDF desky
– Okraje jsou pokryty ráfkem ABS, který poskytuje vysokou ochranu před poškozením

Prohlédněte si všechny komody z kolekce Kuba.

Parametry:

Šířka: 120 cm
Výška: 121 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: MDF deska
Váha: 68 kg
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 51 cm
Povrchová úprava: Lesk


Tento unikátní produkt Avord Komoda Kuba 120 máte možnost koupit právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené kategorii komody! Nyní pořídíte oblíbené produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další produkty značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Biano vám může nabídnout kvalitní produkty za skutečně nízé ceny.

Zásuvková komoda Bibi 3

Krásná 3zásuvková komoda v bílo-šedém provedení je ideální pro skladování a třídění různých drobných předmětů. Uplatnění najde v každé místnosti. Může být využita jako noční stolek. Konstrukci tvoří pevný rám, který je doplněn třemi košíky. Rozměry košíku: 21 x 24,5 x 18 cm. Dodáváno v demontu.

Zcela unikátní produkt Zásuvková komoda Bibi 3, bílá, 70 cm máte možnost koupit přímo tu na webu zařazený v kategorii komody. Pořiďte si podobné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka Biano pro vás připravuje špičkový sortiment ! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Dekorado Komoda Aqua 3 šuplíky

Komoda ze série Aqua je určená pro lidi, kteří mají rádi moderní řešení a minimalistický styl. Řada Aqua se vyznačuje chybějícím úchytem – jeho absenci nahrazuje profilovaný výřez v korpusu každého šuplíku. Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Okraje jsou zakončeny bílou nábytkovou dýhou. Komoda má tři šuplíky namontované na válečkových vedeních. Jejich použití zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Své využití najde v ložnici, obývacím pokoji, či dětském pokojíčku.

Podívejte se i na další výrobky ze série komoda Aqua.

Specifikace produktu:

Minimalistický design
Materiál: dřevotříska 16 mm
Okraje zakončeny bílou dýhou
Tři šuplíky na valečkových vedeních
Barva: bílá

Rozměry:
Hloubka: 40 cm
Šířka: 40 cm
Výška: 71 cm


Vysoce kvalitní produkt Dekorado Komoda Aqua 3 šuplíky bílá je k získání jednoduše tady u nás v populární kategorii komody. Nyní získáte oblíbené výrobky z této rubriky za internetové ceny!

HALMAR Komoda Lima KM3

Moderní a praktická komoda KM3 ze série Lima v odstínu bílá zaujme všechny, kteří milují skandinávský styl. Jedná se o jednoduchou komodu, která vám nabídne dostatek úložného prostoru díky čtyřem praktickým zásuvkám. ABS hrany navíc zaručují odolnost proti mechanickému poškození a odštípnutí hran.

Podívejte se i na ostatní nábytek ze série Lima.

Rozměry:
délka 77 cm
výška 82 cm
hloubka 40 cm
váha 36 kg


Tento unikátní kus lze koupit ještě tady u nás v oblíbené kategorii komody! Nyní získáte ostatní produkty z této rubriky za parádní cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Biano má v nabídce top sortiment.. Přesvědčte se.

Avord Rohový psací stůl B-17 - sada komoda a stůl -

Specifikace produktu:

– Stůl z laminované desky o tloušťce 16 mm
– Má spoustu úložného prostoru
– Složky se snadno vejdou do polic
– Viditelné hrany jsou pokryty ABS hranou pro vyšší odolnost proti poškození
– Univerzálnost sestavení sady pro kombinaci pravá a levá strana
– Sada se skládá ze stolu a komody
– Součásti balení je montážní návod

Prohlédněte si všechny sady z kolekce B-17 – sada.

Parametry:

Šířka: 120 cm
Výška: 79 cm (stůl), 77 cm (komoda)
Hloubka: 50 cm
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: Laminovaná deska
Váha: 68 kg
Hloubka zásuvky: 34 cm
Šířka zásuvky: 40 cm
Povrchová úprava: Lesk
Šířka prostoru pro nohy: 80 cm
Výška prostoru pro nohy: 77 cm

Oblíbený produkt Avord Rohový psací stůl B-17 lze získat v pohodě tady na našem webu v kategorii psací a pracovní stoly. Nyní koupíte zlevněné kusy ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Přední dodavatel Biano má velmi kvalitní produkty. za akční ceny! A to je teprve začátek!

MAXIVA Komoda - ALVARO AK150

Komoda ALVARO AK150 je doplňkovým dílem k hotové sestavě obývací stěny ALVARO, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dřeva, nožky a úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

2x dvířka, uvnitř vždy 1x police,
3x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:
Dekor dub truflový se vyznačuje svou hnědou barvou v kombinace šedé a bílé. Nepravidelná struktura dřeva podtrhuje design nábytku a dodává mu přírodní vzhled. Je možné jej snadno kombinovat s ostatními barvami i materiály.

dub truflový
lamino

Rozměry:

šířka 150 cm, výška 88 cm, hloubka 38 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Diskontní kousek MAXIVA Komoda – ALVARO AK150, dub truflový můžete koupit bezstarostně na našich stránkách v oblíbené rubrice komody! Pořiďte si ještě další kousky ve zmiňované rubrice v bezva akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Biano představuje vynikající sortiment za báječné ceny! Však to vidíte sami.

MAXIVA Komoda - TOM 2

Komoda TOM 2 je doplňkovým dílem k hotové sestavě obývací stěny TOM 2, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina s dekorem dřeva v kombinaci s bílou barvou, nožky a úchytky jsou vyrobeny z plastu ve stříbrné barvě.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži, který je zde ke stažení (viz. Návody).
Členění:

2x dvířka, uvnitř vždy 1x police,
4x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:

dub sonoma/bílá.

Rozměry:

šířka 150 cm, výška 85 cm, hloubka 38 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Kvalitní a oblíbený produkt MAXIVA Komoda – TOM 2, jde pořídit lehce tady u nás zařazený v rubrice komody. Nyní najdete akční produkty z této oblíbené sekce za super peníze.

Bílá komoda SHARON Beliani

Krásná komoda v bílém venkovském stylu vyzařuje domáckou atmosféru, útulnost a nekonečné kouzlo. Dekorativní zásuvková skříň z robustní, vysoce kvalitní a dubové dýhované desky MDF je všestranná ve všech obytných a pracovních prostorech. Vybavená pěti velkými, prostornými zásuvkami s úzkými úchyty z tmavého kovu, praktická komoda nabízí spoustu místa a úložného prostoru. Pro všechny milovníky tradičního nábytku v půvabném venkovském stylu!Nabídka obsahje:1x komoda

Velmi oblíbený výrobek Bílá komoda SHARON Beliani máte možnost sehnat přímo tady na webu ve známé sekci komody! Nyní můžete získat akční produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce Biano má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky .

MAXIVA Komoda - COSMO C07

Komoda COSMO C07 je součástí skupiny systémového nábytku COSMO, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v bílé barvě, nožky jsou plastové ve stříbrné barvě.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

4x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
ostatní díly z lamina, tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
nožky jsou plastové.

Barva, dekor:
Nábytek v bílé barvě působí velmi elegantním a čistým dojmem. Nadčasový vzhled této barvy vás neomrzí.

bílá
lamino

Rozměry:

šířka 45 cm, výška 97 cm, hloubka 41 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Super produkt je k dostání rovněž tu v oblíbené kategorii komody. Nyní můžete koupit oblíbené zboží z této rubriky jednoduše online.

MAXIVA Komoda - PK50

Komoda PK50 je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, odolného proti poškrábání a s jednoduchou údržbou. Nožky a úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě.
Tato komoda zaujme svým jedinečným provedením. Do úložného prostoru se 4 zásuvkami uložíte své oblečení či různé denní potřeby, zatímco na horní desku můžete vystavit oblíbené dekorace či fotografie.
Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži. Detailní rozměry všech komponentů naleznete v technickém výkresu.
Členění:

4x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:
Nábytek v bílé barvě působí velmi elegantním a čistým dojmem. Nadčasový vzhled této barvy vás neomrzí.

bílá
lamino

Rozměry:

šířka 50 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Tento diskontní produkt MAXIVA Komoda – PK50, jde sehnat rovněž u nás umístěný v kategorii komody. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tempo Kondela Komoda s vitrínou LYNATET TYP 42

Komoda s vitrínou TYP 42 z luxusní řady LYNATET. Německý design s elegantními doplňky. Dvířka jednotlivých skříněk mají zaoblené hrany. Komoda je v provedení bílý lesk v kombinaci dub sonoma truflový. Komodu je možné doplnit o další komponenty z řady LYNATET ve stejném designu. LED osvětlení v bílém podbarvení není součástí, ale je možnost jeho dokoupení. Tloušťka použitého materiálu DTD a MDF je 16 mm. Dodáváno v demontovaném stavu.

Tento designový produkt můžete koupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci komody! Vyhledejte si zcela nové kousky ze zmíněné rubriky za super ceny.

MAXIVA Komoda - COSMO

Komoda COSMO C05 je součástí skupiny systémového nábytku COSMO, ale lze ji použít i samostatně nebo k jinému nábytku.
Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, plastové nožky ve stříbrné barvě dotvářejí celkový elegantní vzhled.
Tato komoda zaujme svým jedinečným provedením. Do rozsáhlého úložného prostoru za 1 dvířky s 1 policí a do 4 zásuvek uložíte své oblečení či různé denní potřeby, zatímco na horní desku můžete vystavit oblíbené dekorace či fotografie.

Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži.
Členění:

1x dvířka, uvnitř 1x police,
4x zásuvka.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
ostatní díly z lamina, tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
nožky jsou plastové.

Barva, dekor:
Nábytek v bílé barvě působí velmi elegantním a čistým dojmem. Nadčasový vzhled této barvy vás neomrzí.

bílá
lamino

Rozměry:

šířka 138 cm, výška 97 cm, hloubka 41 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 2 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.


Velmi oblíbený kus MAXIVA Komoda – COSMO C05, bílá můžete pořídit zrovna tady a teď na našem webu v populární rubrice komody! Získejte parádní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bílá komoda WINCHESTER Beliani

Přineste do svého domova poznámku francouzské elegance v moderní verzi a vybavte interiér touto komodou. Skříňka se šesti zásuvkami je vyrobena z odolné MDF desky. Každá zásuvka má stříbrnou ocelovou rukojeť, která jí dodává lesk a eleganci. Komodu použijte v ložnici nebo v obývacím pokoji jako praktický úložný prostor.Nabídka obsahje:1x komoda


Tento velmi žádaný produkt Bílá komoda WINCHESTER Beliani je k dispozici bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice komody. Vyberte si oblíbené produkty z této známé rubriky za super peníze. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Biano dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. za příznivé ceny. A to ještě není vše.