Noční stolek HAVANA

Noční stolek HAVANA je vyroben z vysoce kvalitních laminátových desek v bílé matné barvě v kombinaci s barevnými předními částmi. Ty jsou potaženy akrylovou fólií, která dodává stolku vysoký lesk. Úchyty dvířek jsou zhotoveny z kvalitního PCV materiálu ve stříbrné barvě. Stolek HAVANA nabízíme také jako součást ložnicové sestavy, která se skládá ze všech potřebných komponentů, bez kterých se žádná ložnice neobejde. Její součástí je šatní skříň (200/240), komoda se čtyřmi šuplíky, dva noční stolky a postel (140/160/180). Shrnutí: stolek z laminátových desek multifunkční systém ukládání 2x úložná zásuvka PCV úchyty barevné lesklé části Použité materiály: LTD, plast

Tento zlevněný výrobek Noční stolek HAVANA, bílá/černá jde získat v pohodě tu na našich stránkách zařazený v rubrice noční stolky. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny!

Expedo Noční stolek KAYLA

Noční stolek KAYLA je vyroben z vysoce kvalitních laminátových desek v bílé matné barvě v kombinaci s barevnými předními částmi. Ty jsou potaženy akrylovou fólií, která dodává stolku vysoký lesk. Úchyty dvířek jsou zhotoveny z kvalitního PCV materiálu ve stříbrné barvě. Stolek KAYLA nabízíme také jako součást ložnicové sestavy, která se skládá ze všech potřebných komponentů, bez kterých se žádná ložnice neobejde. Její součástí je šatní skříň (200/240), komoda se čtyřmi šuplíky, dva noční stolky a postel (140/160/180). Shrnutí: stolek z laminátových desek multifunkční systém ukládání 2x úložná zásuvka PCV úchyty barevné lesklé části Použité materiály: LTD, plast

Žádaný produkt máte možnost najít teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii noční stolky. Nyní můžete koupit ještě další kusy z naší rubriky za super cenu. Oblíbený dodavatel Biano dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží.. Udělejte si radost! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Casarredo Noční stolek PRAGA TB-900

CASA 91006 Noční stolek se 2 zásuvkami. Korpus nábytku je vyroben z kvalitního lamina v barvě wenge, čela jsou z kvalitní MDF v barvě bílého dřeva s jemným prolisem. Lehkost a čistota v podobě bílé barvy v kombinaci s barvou wenge dodává nábytku nadčasový vzhled. Tento moderní nábytek je součástí sestavy určené do ložnice, studentského pokoje či obýváku. Ložnicová sestava se skládá z několika různých prvků nábytku a to Vám dává možnost sestavit si ložnici podle svých vlastních představ a přání. Dodáváme v demontovaném stavu.

Zajímavý produkt Casarredo Noční stolek PRAGA TB-900 dostanete právě zde u nás ve známé sekci noční stolky! Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od výrobce Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.