fbpx
Katalog nábytku Renoplast

Zahradní nábytek si vybíráme většinou podle dispozic venkovního prostoru, praktického použití, které od něj očekáváme, ale i stylu. Tedy aby zapadl do svého okolí, nebo naopak ze svého okolí vyčníval. Nabízený zahradní bistro stolek je ideálním řešením naprosté praktičnosti i dekorativního záměru. Je stylový, lehce přenositelný a zároveň stabilní, je opatřen otvorem pro slunečník, ale i praktickou záslepkou. Samozřejmostí je odolnost vůči klimatickým výkyvům.
Technické údaje:

materiál: ocel a sklo
barva rámu: hnědá
průměr stolu: cca 60 cm
výška stolu: cca 72 cm
hmotnost: 5 kg
rozměr otvoru na slunečník: vč. plastového kroužku 42 mm, bez 52 mm

Obsah balení:

1x zahradní stůl

Stolek LOUNGE s ocelovou konstrukcí pro použití i v interiéru.
Je natolik elegantní, že jej lze použít i v interiéru. Zároveň je ocelově pevný a praktický, že může stát i na vaší zahradě. Stolek LOUNGE splní všechna vaše očekávání.
Nejen král Artuš se svými druhy, ale i vy s vašimi přáteli se můžete scházet u kulatého stolu. Svými proporcemi je tento stolek ideální pro posezení s šálkem čaje.
LOUNGE má ocelovou konstrukci ošetřenou proti rzi, vrchní stolová deska je ale zhotovena z materiálu artwood. Artwood je bezúdržbový syntetický materiál, který potěší oko svou přirozeně vypadající strukturou připomínající dřevo. Kromě toho, že je tento stolek vizuálně příjemný, jej lze celoročně nechat na venku. Rozmary počasí nijak neovlivní jeho bezvadný vzhled. Výborná volba pro pořízení na vaši chalupu, kam se dostanete jen několikrát ročně.
Pokud zvažujete umístění stolku LOUNGE v exteriéru, doporučujeme k němu pořídit židle rovněž s ocelovou konstrukcí.
Důležité vlastnosti

Podnoží a konstrukce ze stabilní oceli
Deska stolu z vysoce odolného artwoodu
Jednoduše přenosný díky své nízké váze
Bezúdržbový

Stolek Lounge nabízíme i v balkonové sestavě 1+2 s křesly Bistro.
Přepravní rozměry:
Rozměr balení: 9 cm x 52,5 cm x 52,5 cm; Hmotnost balení: 3,9 kg