Hanah Home Botník Nil

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky jeho hloubce zabere málo místa, bude tedy ideální i do menších předsíní. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše boty.

Specifikace produktu:

Lze připevnit ke stěně
Materiál: dřevotřísková deska pokrytá melaminem
Tloušťka desky: 18 mm

Rozměry:
Šířka: 60 cm
Hloubka: 29,8 cm
Výška: 60 cm


Hodně prodávaný produkt najdete již dnes tady na našem webu v sekci botníky. Nyní pořídíte unikátní zboží z této známé sekce v akci. Naše nabídka je široká, mrkněte na další skvělé produkty od značky Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Botník se sedátkem Autronic

Potřebujete botník a zároveň místo, kde si při obouvání budete moci sednout? Tento praktický model s taburetem vám zajistí obojí. Taburet je potažen hnědou koženkou, samotná konstrukce botníku je pak z masivního dřeva, v dekoru ořech, a kovu.


Zlevněný produkt Botník se sedátkem Autronic 83168-06 seženete rovněž na stránkách ve známé kategorii botníky! Nyní najdete zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Biano pro vás vyrábí kvalitní výrobky. za překvapivě výhodnou cenu.

Homede Botník 2 patra Mikke ořech

Tento kovový botník Mikke zaručí, že se vám už nikdy nebudou povalovat boty jen tak po zemi. Má dvě kovové police a horní desku z dřevotřísky v dekoru ořechu. Nosnost 10 kg/police.


Nový produkt lze získat teď na našem webu umístěný v kategorii botníky! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.