Expedo Botník ROKO

Botník ROKO je vhodný pro nedostatek místa v předsíni. Při jeho výrobě bylo použito kvalitní lamino, které je vybaveno ABS hranami. Disponuje čtyřmi prostornými zásuvkami. Botník je v moderním designu s jednoduchými liniemi. Vybírat můžete ze tří krásných dekorů. Shrnutí: praktický botník vyrobený z lamina hrany ABS čtyři zásuvky výběr dekoru Použité materiály: LTD, PVC

Tento velmi žádaný produkt dostanete právě teď na našem webu v sekci botníky. Nyní můžete získat ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Tento výrobce Biano vyrábí prvotřídní zboží. za příznivé ceny! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Avord Botník ANTONIO II

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník ANTONIO II svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky hloubce pouhých 20 cm zabere málo místa. Bude tedy ideální i do malých předsíní. Pohodlné používání garantují chytře řešená výklopná dvířka, za kterýma se ukrývá praktická přihrádka. Botník je vyrobený z kvalitní laminované desky a jeho hrany jsou zesílené ABS materiálem.

Specifikace produktu
Materiál: laminovaná deska o tloušťce 16 mm
Materiál hran: ABS
Barva: bílá/wenge
Povrchová úprava: mat
Váha: 21 kg
Počet dvířek: 2
Montáž: určeno k vlastní montáži

Rozměry produktu
Délka: 60 cm
Hloubka: 20 cm
Výška: 80 cm

Podívejte se i na další produkty ANTONIO.

Tento výjimečný produkt Avord Botník ANTONIO II 60 cm získáte aktuálně tu na stránkách v populární sekci botníky. Vyberte si parádní produkty z této populární rubriky za skvělou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce.

Botník RUBIN

Botník RUBIN je vhodný pro nedostatek místa v předsíni. Při jeho výrobě bylo použito kvalitní lamino, které je vybaveno ABS hranami. Disponuje čtyřmi prostornými zásuvkami. Botník je v moderním designu s jednoduchými liniemi. Vybírat můžete ze tří krásných dekorů. Shrnutí: praktický botník vyrobený z lamina hrany ABS čtyři zásuvky výběr dekoru Použité materiály: LTD, PVC

Kvalitní produkt máte možnost získat rovnou tady na našem webu v oblíbené sekci botníky! Máme pro vás jiné produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Avord Botník Mini 60 cm -

Specifikace produktu:

– Skříň vyrobená z laminované desky odolné proti oděru
– Dveře na pantech
– Má 3 police uvnitř výklopných dvířek
– Viditelné hrany jsou pokryty ABS pro zvýšení odolnosti proti poškození

Prohlédněte si botníky Mini.

Parametry:

Šířka: 60 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 31 cm
Tloušťka desky: 16 mm
Materiál: Laminovaná deska
Váha: 21 kg
Povrchová úprava: Mat


Často hledaný kus Avord Botník Mini 60 cm – 3 dvířka wenge lze nakoupit již dnes tady a teď na našem webu v populární kategorii botníky. Připravili jsme pro vás ještě další produkty ze zmíněné sekce za akční cenu.