Botník 4 patra černá/chrom

Nenechte boty jen tak povalovat na zemi, uložte je do botníku prvotřídní kvality! Nezabere moc místa, hodí se všude. Botník obsahuje čtyři police z chromovaných lesklých tyčí, kostrukce je dřevěná z masivu kaučukovníku v barvě černé.


Designový produkt je k získání ještě na našem webu umístěný v rubrice botníky! Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z této sekce snadno online. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Biano. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Autronic Botník - 3 police chrom/bílá 83168-12

Nenechte boty jen tak povalovat na zemi, uložte je do botníku prvotřídní kvality! Nezabere moc místa, hodí se všude. Botník obsahuje tři police z chromovaných lesklých tyčí, kostrukce je dřevěná z masivu kaučukovníku v barvě černé.


Akční kus Autronic Botník – 3 police chrom/bílá 83168-12 WT je dostupný přímo tu na webu v oblíbené rubrice botníky! Nyní pořídíte ostatní produkty z této populární kategorie z pohodlí domova!

Botník 83168-12 WT bílý -

Nenechte boty jen tak povalovat na zemi, uložte je do botníku prvotřídní kvality! Nezabere moc místa, hodí se všude. Botník obsahuje tři police z chromovaných lesklých tyčí, konstrukce je dřevěná z masivu kaučukovníku v bílé barvě.

Výjimečný a žádaný kousek můžete najít již dnes na našem webu ve známé rubrice botníky! Nyní najdete ještě další kusy ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Biano vám představuje špičkové produkty . Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Botník - 3 police

Nenechte boty jen tak povalovat na zemi, uložte je do botníku prvotřídní kvality! Nezabere moc místa, hodí se všude. Botník obsahuje tři police z chromovaných lesklých tyčí, kostrukce je dřevěná z masivu kaučukovníku v barvě hnědé.

Často hledaný produkt Botník – 3 police, můžete získat jednoduše tady na webu v populární sekci botníky. Získejte ostatní produkty z této sekce za rozumné peníze.